Jedyna taka w Polsce usługa płatności internetowych od KIR

Jedyna taka w Polsce usługa płatności internetowych od KIR

Zarówno kupno, jak i sprzedaż jakiegokolwiek towaru lub usługi on-line, a także uruchomienie profesjonalnego sklepu internetowego wymaga wyboru odpowiedniego systemu płatności elektronicznych. Rynek dostarcza nam wiele rozwiązań w tym zakresie, a sami kupujący i sprzedający produkty za pośrednictwem Internetu coraz chętniej decydują się na taką formę transakcji bezgotówkowych. Jednym z skutecznych systemów dostępnych na rynku jest usługa Paybynet, stworzona przez KIR. Dlaczego akurat ten system wart jest naszej uwagi?

Szybkość, komfort, bezpieczeństwo

System szybkich płatności internetowych zapewnia bez wątpienia wygodę dokonywania transakcji bezgotówkowych oraz ich bezpieczeństwo, a także pozwala zaoszczędzić mnóstwo cennego czasu. System płatności internetowych Paybynet zwiększa szybkość przeprowadzania transakcji, dzięki czemu jesteśmy w stanie praktycznie w kilka sekund zapłacić za produkt lub usługę zakupioną w Internecie.

Paybynet pod egidą KIR

System Paybynet opracował KIR, jako elektroniczne polecenie przelewu z udostępnianą informacją on-line o zrealizowanej transakcji. To pierwsza w Polsce usługa szybkich płatności internetowych, umożliwiająca realizację przelewu bezpośrednio z rachunku klienta na rachunek sklepu internetowego lub urzędu. To jedyna w Polsce taka usługa, w której bezpieczeństwo transakcji gwarantuje instytucja będąca częścią sektora bankowego.

Usługa nie tylko dla e-sklepów

Paybynet jest szczególnie atrakcyjny nie tylko dla sektora e-commerce, ale również doskonale sprawdza się w elektronizacji procesów organów administracji publicznej oraz w elektronicznych podmiotach zajmujących się obsługą klientów masowych wystawców faktur. System szybkich płatności internetowych Paybynet zapewnia bezpośrednie przelewy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, informacje o dokonaniu transakcji w trybie on-line oraz gwarancję otrzymania płatności niemal w tym samym momencie.

Pełna wysokość przelewu

To, co znamienne dla Paybynet, to to że przelewy w tej usłudze są dokonywane w pełnej wysokości. Oznacza to, że KIR nie pobiera z góry prowizji za swoje usługi, a na konto odbiorcy trafia 100 proc. sumy należnej za sprzedany towar lub usługę. Faktura za korzystanie z systemu jest wystawiana dopiero na koniec miesiąca.

Wyeliminowany błąd ludzki

Jeżeli wybieramy w sklepie on-line Paybynet, w serwisie transakcyjnym naszego banku pojawi się gotowy i wypełniony już formularz przelewu. Takie automatyczne wypełnianie naszych danych ma przede wszystkim na celu zabezpieczenie tych informacji przed popełnieniem błędu podczas wypełniania przez nas formularza. Powiadomienie o zrealizowaniu transakcji otrzymujemy natychmiast po zatwierdzeniu dokonania przelewu do jego odbiorcy. Paybynet od KIR to szybkość, bezpieczeństwo oraz wygoda płacenia w Internecie.

Dodaj komentarz