Venoflex Fast Laine - podkolanówki uciskowe

Podkolanówki uciskowe Venoflex Fast Line. Kto i dlaczego powinien ich używać?

Nie ważne, czy jesteś kobietą, czy mężczyzną. Jeśli korzystasz lub powinieneś korzystać z wyrobów kompresyjnych każdego dnia, uwielbiasz ciągłą aktywność, nie stronisz od różnego rodzaju rekreacji, a przy tym zwracasz uwagę na wysoki komfort zapewniany przez noszoną przez siebie odzież, zdecydowanie powinieneś zainteresować się podkolanówkami Venoflex Fast Laine. Dlaczego?

Kto powinien używać podkolanówek uciskowych Venoflex Fast Laine?

Podkolanówki kompresyjne Venoflex Fast Line to produkt o szerokim zastosowaniu, zalecany osobom z różnego typu problemami żylnymi. Ponieważ dostępne są w dwóch różnych klasach ucisku:

  • 15-20 mm Hg (klasa II),
  • 20-36 mm Hg (klasa III),

bardzo łatwo można je dopasować do indywidualnych potrzeb i wymagań. A potrzeby te bywają naprawdę mocno zróżnicowane, poczynając od standardowej profilaktyki przeciwżylakowej, aż po stosowanie w ramach rekonwalescencji po zabiegu chirurgii naczyniowej, skleroterapii czy operacji żylaków. Pończochy uciskowe Venoflex Fast Line z powodzeniem sprawdzają się również jako środek zaradczy wspomagający osoby z żylakami na poziomie C3, zmagających się z przewlekłym obrzękiem nóg, owrzodzeniem żylnym połączonym z obecnością blizn, a nawet z zakrzepicą żylną kończyn dolnych.

Podkolanówki Venoflex Fast Laine
Podkolanówki uciskowe Venoflex Fast Laine

Dlaczego warto wybrać właśnie podkolanówki kompresyjne Venoflex Fast Line?

Podkolanówki Venoflex Fast Line zapewniają swoim użytkownikom potrójną korzyść wynikającą z ich noszenia:

  • działają profilaktycznie i wspomagająco w leczeniu żylaków oraz problemów z krążeniem krwi w kończynach dolnych,
  • zapewniają bardzo duży komfort nawet przy codziennym ich używaniu,
  • są wykonane wyjątkowo starannie i estetycznie, spełniając wymagania najbardziej wymagających użytkowników.

Wysoka zawartość wełny Merinos (39%) sprawia, ze podkolanówki Venoflex Fast Line są miękkie i delikatne, a przy tym wyjątkowo wygodne i przyjemne w dotyku. Nawet całodzienne noszenie ich nie jest obciążające dla skóry. Wełna Merinos, dzięki swoim unikalnym właściwościom, zapewnia skórze możliwość swobodnego oddychania i doskonałej termoregulacji. Jej bardzo ważną zaletą jest również zdolność do bardzo dużej absorbcji i odprowadzania wilgoci (paroprzepuszczalność). Dzięki temu stopa nie poci się i nie pozostaje przez cały dzień w niezdrowym, wilgotnym środowisku.

Co wyróżnia podkolanówki uciskowe Venoflex Fast Line?

Jedną z cech unikalnych podkolanówek kompresyjnych Venoflex Fast Line jest zastosowana w ich produkcji technologia FAST, która zapewnia niezwykłą łatwość używania. Podkolanówki te nie tylko bardzo łatwo się ubiera (dzięki odpowiednio dobranej elastyczności można je bezproblemowo zakładać i zdejmować), ale też bardzo wygodnie nosi – na to z kolei wpływa m. in. pojedynczy mankiet, stopniowana kompresja i brak efektu opaski uciskowej. Technologia FAST jest gwarantem uczucia pełnej swobody podczas noszenia podkolanówek Venoflex i doskonałego przylegania do nogi.

Dodaj komentarz