Panele laminowane LARRGO – poznaj ich zalety

Jesteś na etapie wykańczania wnętrza i szukasz wysokiej jakości paneli podłogowych w atrakcyjnej cenie? Kolekcja LARRGO od firmy Kronospan z pewnością spełni wszystkie Twoje oczekiwania! Do wyboru masz panele laminowane o wysokiej klasie ścieralności, jak i wodoodporne podłogi winylowe SPC, które sprawdzą się nawet w najbardziej wymagających wnętrzach. Co wyróżnia kolekcję LARRGO? I jakie są zalety paneli laminowanych z jednej z najpopularniejszych linii podłóg Kronospanu? Sprawdźmy to!

Kolekcja podłóg LARRGO – co o nich wiemy?

Na kolekcję podłóg LARRGO składają się dwie rodziny produktów – panele laminowane o wysokiej klasie ścieralności, a także podłogi winylowe SPC. Pierwsze z wymienionych cechują się ciekawym wzornictwem, różnorodnością odcieni, a także pięknie zaakcentowanym usłojeniem. Dzięki wykończeniu V-fugą oraz delikatnemu frezowaniu na krawędziach panele niemal doskonale odtwarzają naturalną deskę, a zastosowanie ich we wnętrzu pozwoli nam stworzyć niepowtarzalną, niezwykle domową, atmosferę. Jeśli chodzi natomiast o podłogi winylowe SPC z kolekcji LARRGO, są to panele w 70% zbudowane ze sproszkowanego marmuru, a więc odporne na działanie wody. Warto wiedzieć, że posiadają one 23 klasę użyteczności domowej i 32 klasę użyteczności publicznej – doskonale sprawdzą się więc nie tylko w naszych mieszkaniach, ale i budynkach tj. restauracje, urzędy czy hotele. Co więcej, zarówno panele podłogowe laminowane, jak i podłogi winylowe LARRGO możemy montować na ogrzewaniu podłogowym, bez obaw o uszkodzenie dekorów.

Jakie są zalety paneli laminowanych LARRGO?

Jednym z pierwszych parametrów, na jaki zwracamy uwagę podczas wyboru podłóg, jest ich jakość. To ona warunkuje funkcjonalność produktu oraz decyduje o tym, jak długi będzie okres ich użytkowania. W przypadku paneli laminowanych LARRGO nie musimy się o to martwić. Podłogi cechują się bowiem wysoką jakością oraz odpowiednimi klasami ścieralności (AC4 – AC5), a co za tym idzie, są niezwykle wytrzymałe oraz odporne na uszkodzenia. Montując je w naszym domu, nawet w pomieszczeniach o intensywnym użytkowaniu, możemy być pewni, że zachowają nienaganny wygląd przez najbliższe lata. Co więcej, podłogi posiadają warstwę antybakteryjną oraz specjalną powłokę ochronną. Dzięki temu na ich powierzchni nie mnożą się szkodliwe drobnoustroje ani ciężkie do wyczyszczenia plamy. Z uwagi na politykę marki Kronospan oraz to, że firma przykłada ogromną wagę do ochrony środowiska, panele laminowane LARRGO są także Eco Friendly, w 90% produkowane z drewna pozyskiwanego z lasów objętych zrównoważoną gospodarką. Jeśli chodzi natomiast o ich montaż, bez obaw poradzimy sobie z nim samodzielnie, przy użyciu jedynie podstawowych narzędzi. Do niekwestionowanych zalet podłóg należy również ich różnorodność. W asortymencie marki Kronospan znajdziemy bowiem szeroką gamę dekorów w wielu kolorach oraz wzorach, od delikatnych odcieni po ciemne tonacje, doskonale imitujące szlachetne drewno. I ostatni, ale nie mniej ważny punkt: wszystkie produkty dostępne są niemal od ręki w niezwykle atrakcyjnych dla konsumenta cenach w firmowym sklepie online Kronosfera.

Jeżeli potrzebujesz wysokiej jakości paneli laminowanych, odpornych na ścieranie oraz idealnie odwzorowujących naturalne drewno, sięgnij po produkty Kronospanu. Twój dom zyska dodatkowego charakteru, a Ty będziesz mógł cieszyć się piękną podłogą latami.

Dodaj komentarz