Sekrety numerologii

Numerologia przez wielu określana jest jako astrologiczna wiedza o magicznym znaczeniu liczb. Polega ona na przypisywaniu liczbom określonej symboliki oraz mocy przepowiadania przyszłości. Według zasad numerologii świat składa się z liczb, to właśnie dzięki nim możemy zinterpretować obecną sytuację, a także poznać przyszłość.

Numerologia twierdzi, iż życie człowieka zapisane jest w konkretnych liczbach. Część liczb przypisanych mamy na stałe np. liczba urodzenia, natomiast niektóre zmieniają się w trakcie trwania naszego życia.
Na portret numerologiczny danej osoby składają się następujące informacje:

  • wibracja urodzenia,
  • wibracja imienia i nazwiska,
  • wibracja podpisu,

 

Jak sprawdzić swoją numerologiczną liczbę urodzenia?
Aby określić naszą liczbę urodzenia, należy zsumować wszystkie cyfry naszej daty urodzenia, aż do uzyskania jednocyfrowego wyniku.
Jeśli urodziliśmy się 12.05.1984 to po wykonaniu dodawania wychodzi nam liczba 3.
1+2+0+5+1+9+8+4=30
Wynik dodawania to liczba dwucyfrowa, dlatego powinniśmy ją jeszcze raz zsumować tak, aby otrzymać liczbę w przedziale od 1 do 9.
3+0=3

Liczba numerologiczna imienia i nazwiska
Aby obliczyć cyfrę numerologiczną imienia i nazwiska należy zsumować poszczególne cyfry, które odpowiadają kolejnym literom alfabetu (np. A=1, B=2, C=3 itd.).
Ważne!
Nie należy sumować wyniku 11, 22, 33, 44, 55 oraz 66, 77, 88, 99 ponieważ są to tak zwane „liczby mistrzowskie”, które posiadają silne wibracje. Zdaniem numerologów, osoby obdarzone liczbami mistrzowskimi będą postawione w swoim życiu przez wyzwaniami oraz specjalnymi zadaniami.

Według założeń numerologicznych nasza data urodzenia, imię i nazwisko, a także każda zmiana nazwiska, miejsca zamieszkania czy daty ślubu ma wpływ na nasze życie. Więcej informacji na temat numerologii znajduje się na stronie internetowej http://www.kosmica.pl/.

Dodaj komentarz