Wybieramy najlepszą lokatę w 2020 roku

Wybieramy najlepszą lokatę w 2020 roku! My postawiliśmy na Autolokatę 13

Lokata bankowa, nazywany również depozytem bankowym, to produkt inwestycyjny, którego głównym celem jest pozyskanie przez bank kapitału, wykorzystywanego później do udzielania kredytów. Mówiąc prościej, lokatę bankową można potraktować jako pożyczkę klienta dla banku w zamian za atrakcyjne odsetki. Obecnie banki oraz inne instytucje finansowe oferują wiele tego rodzaju produktów. My wybraliśmy jedną, która jest szczególnie atrakcyjna z punktu widzenia klienta!


Perełka wśród lokat

Wbrew pozorom, cała procedura lokaty bankowej jest niezwykle prosta i klarowna. Klient banku wpłaca na konkretną lokatę, charakteryzującą się określonym czasem trwania, daną kwotę pieniędzy. Po upływie określonego wcześniej czasu ważności lokaty terminowej, bank wypłaca klientowi wpłacone środki powiększone o należne odsetki. Rynek oferuje wiele różnych lokat bankowych, od wspomnianych już produktów terminowych, przez lokaty odnawialne, rentierskie i progresywne, na lokatach walutowych czy nocnych kończąc. Naszym zdaniem jedna oferta konkretnego banku zasługuje na szczególną uwagę wszystkich osób chcących zainwestować swoje pieniądze w ten sposób. Mowa o Autolokacie 13 oferowanej przez Bank Spółdzielczy w Lubaczowie.


Autolokata 13

A więc, wybieramy najlepszą lokatę w 2020 roku! Bezkonkurencyjny okazuje się produkt Banku Spółdzielczego w Lubaczowie, dzięki któremu każda osoba zakładając Autolokatę 13 ma szansę na naprawdę rewelacyjne nagrody, w tym atrakcyjne mieszkanie w stolicy innowacji, czyli Rzeszowie! Takiej oferty nie ma prawdopodobnie żaden inny bank w Polsce.

Czas trwania Autolokaty 13 to 12 miesięcy, a okres w jakim należy ją założyć, aby wziąć udział w losowaniu cennych nagród, to 2 września 2019 – 6 sierpnia 2020. Minimalna kwota, jaką trzeba wpłacić na lokatę to 2 000 PLN, jednak każda dodatkowa suma tej wielkości na lokacie daje dodatkowy kupon w loterii i większa szansa na główną wygraną.


Termin nie do przekroczenia

Aby móc wziąć udział w losowaniu wielu cennych nagród, Autolokata 13 musi być aktywna przynajmniej do 1 września 2020 roku. To podstawowy warunek w walce o mieszkanie, samochód czy atrakcyjną wycieczkę. Finał loterii odbędzie się 12 września 2020 roku o godzinie 15:00 w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie.


Co można zgarnąć?

Lokata bankowa to nie tylko preferencyjne oprocentowanie gotówki, ale również możliwość zgarnięcia wyjątkowych nagród. W przypadku oferty Banku Spółdzielczego w Lubaczowie można wygrać m.in. mieszkanie o powierzchni 31,14 mkw wraz z miejscem parkingowym w Rzeszowie, samochód osobowy Toyota Yaris w wersji Active, bon na wycieczkę o wartości 4 000 PLN oraz wiele innych cennych nagród.

Dodaj komentarz