Automatyka przemysłowa - produkcja

Wyszukiwanie części automatyki przemysłowej nigdy nie było tak proste i szybkie

Znalezienie części automatyki przemysłowej często sprawia niemałe problemy – zwłaszcza jeśli mamy do czynienia z kilku, a nawet kilkunastoletnim produktem. Istnieją jednakże rozwiązanie takie jak Automa.Net, które pozwala na znalezienie części automatyki przemysłowej od setek dystrybutorów z całego świata. Kupowanie komponentów automatyki, elektroniki i robotyki nigdy wcześniej nie było takie proste i szybkie. Na stronie internetowej Automa.Net wyszukasz części, wpisując ich numer seryjny, kod zamówienia lub symbol i otrzymasz informację, która firma posiada ją w swojej ofercie wraz z danymi technicznymi, ilością oraz stanem produktu. Bez problemu możesz filtrować wyniki według kraju, ilości, stanu produktu i nie tylko! Rozwiązanie to jest połączone na bieżąco z setkami magazynów z częściami automatyki przemysłowej.

Automa.Net - platforma do wyszukiwania części automatyki przemysłowej
Zrzut ekranu strony internetowej Automa.Net – platformy do wyszukiwania części automatyki przemysłowej

Wyszukiwarka części automatyki przemysłowej

Wyszukiwanie w katalogu daje dostęp do milionów części wiodących marek: Siemens, Allen Bradley, Omron, ABB, Phoenix Contact, Rockwell Automation i wielu innych w kilka sekund! 95% bazy danych Automa.Net jest aktualizowane przynajmniej raz dziennie, a większość dystrybutorów ma połączenie FTP z Automa.net. Na platformie możesz przeprowadzić nieograniczoną liczbę wyszukiwań, aby zobaczyć dostępność części, których potrzebujesz lub wysłać nieograniczoną liczbę zapytań ofertowych.

Katalog firm automatyki przemysłowej

Dodatkowo dzięki Automa.net posiadasz dostęp do największego i najbogatszego katalogu firm działających na rynku automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam tysiące dystrybutorów, integratorów systemów oraz producentów części i maszyn z całego świata.

Co więcej … użytkownicy mogą załadować swoje stany magazynowe, zwiększyć sprzedaż oraz promować swoją firmę i rozwijać sieć. Przesyłanie części jest łatwe i zajmuje kilka minut. Firmy mogą przesyłać części automatyki, elektroniki i robotyki, które przechowują w magazynie (nowe, odnowione, używane).

Automa.Net - znajdź części automatyki przemysłowej
Automa.Net – znajdź części automatyki przemysłowej

Automa.Net, a konkurencja (eBay lub Amazon)

W przeciwieństwie do eBay czy Amazon, relacje pomiędzy firmami dokonującymi transakcji pozostają pomiędzy nimi, a wszystkie dane kontaktowe są dostępne za darmo. Co więcej sama transakcja może zostać sfinalizowana poza platformą. Cennik Automa.Net jest bardzo prosty – roczne członkostwo, aby stać się częścią społeczności. Co ważne, nie płacisz prowizji od sprzedaży. Oznacza to, że nie musisz płacić dodatkowo, jeśli chcesz przesłać swój magazyn na platformę. Jeśli posiadasz sklep internetowy z komponentami automatyki, możesz go promować na Automa.Net. Możesz również zintegrować swój wewnętrzny system zarządzania magazynem z Automa.Net za pomocą API. Dzięki temu będziesz miał dostęp do stanów magazynowych innych, zweryfikowanych firm wewnątrz infrastruktury Twojej firmy.

Wypróbuj witrynę Automa.Net za darmo i zobacz, jak może pomóc Twojej firmie – 14 dniowy okres próbny nic Cię nie kosztuje!

Dodaj komentarz