Co kupić tacie na Dzień Ojca?

Co kupić tacie na Dzień Ojca?

Stoisz przed dylematem, co kupić tacie na Dzień Ojca? Dobry prezent powinien być estetyczny i praktyczny, najlepiej zgodny z zainteresowaniami obdarowanego. Sprawdź zatem garść sprawdzonych pomysłów na prezent z tej okazji.

Prywatne kino z telewizorem LED 

Mężczyźni lubią upominki praktyczne, z których mogą korzystać na co dzień. Dlatego na prezent świetnie sprawdzą się telewizory 32 cale z wifi. Nie zastąpią głównego telewizora w salonie – ale przecież wcale nie muszą! Nieduży telewizor LED 32-calowy doskonale spełni swą rolę jako dodatkowy sprzęt w domu. Twój tata może w niego wyposażyć drugą sypialnię, gabinet, kuchnię, a nawet… piwnicę czy garaż, czyli miejsce, w którym będzie mógł spokojnie obejrzeć ważny mecz albo ulubiony film i nikt nie będzie mu w tym przeszkadzał. 

Wybierając model, postaw na dobrej klasy sprzęt, taki jak Manta Smart TV. Szerokie kąty, wysoki kontrast kolorystyczny i energooszczędność to tylko niektóre z zalet urządzenia. Dzięki wielofunkcyjności sprzętu komfort oglądania telewizji jest jeszcze większy. Technologia PVR, Android TV, połączenie internetowe i kilka złącz HDMI pozwolą obdarowanemu cieszyć się dostępem do wszystkich możliwości, jakie daje nowoczesna telewizja. 

Smartwatch – więcej niż zwykły zegarek 

Twój tata jest bardzo aktywny? A może chcesz go zachęcić do większej dawki ruchu każdego dnia? Podaruj mu smartwatch. To połączenie klasycznego czasomierza wskazującego godzinę i nowoczesnego sprzętu wielofunkcyjnego. To niewielkie, ale potężne urządzenie oferuje szereg innowacyjnych funkcji. Pozwala mierzyć tętno, liczbę wykonanych kroków i spalonych kalorii. Zapisuje przebieg przebytej trasy, namierza aktualną pozycję dzięki GPS i zapewnia szybki dostęp do powiadomień ze smartfona. Ponadto umożliwia monitorowanie snu, a niektóre modele pozwalają nawet na mierzenie nasycenia krwi tlenem, wykonywanie połączeń telefonicznych i sterowanie multimediami odtwarzanymi na smartfonie. 

Nowoczesny smartwatch od renomowanego producenta, takiego jak Manta, to idealny towarzysz każdej aktywności. Wbudowane plany treningowe pozwalają uprawiać sport bardziej świadomie i na bieżąco śledzić czynione postępy. Z tej przyczyny inteligentny zegarek jest idealnym wyborem dla osoby regularnie uprawiającej sport, ale równie dobrze sprawdzi się jako zachęta do większej aktywności i prowadzenia zdrowego stylu życia. 

Kamerka samochodowa – dla bezpieczeństwa i komfortu jazdy 

Co jeszcze możesz podarować ojcu z okazji jego święta? Postaw na kamerkę samochodową. To bardzo praktyczny gadżet, który zwiększy poczucie bezpieczeństwa i komfortu na drodze. Pozwoli zarejestrować np. niebezpieczne sytuacje, a w razie stłuczki może stanowić ważny dowód. Analiza nagrania może pomóc udowodnić, że oskarżenia ze strony innego kierowcy za spowodowanie kolizji są bezpodstawne. Może się też przydać w sytuacji, gdy policja będzie chciała nałożyć mandat na właściciela samochodu. Nowoczesny rejestrator pozwala ponadto na nagrywanie pięknych krajobrazów mijanych po drodze, którym, ze względów bezpieczeństwa, kierowca nie ma czasu przyglądać się wnikliwie. 

Przedstawione propozycje z pewnością pomogą Ci w wyborze odpowiedniego prezentu na Dzień Ojca. Czy już zdecydowałeś, co ofiarujesz? 

Dodaj komentarz