Jaka biżuteria pasuje do Twojego znaku zodiaku?

Jaka biżuteria pasuje do Twojego znaku zodiaku?

W ostatnich latach astrologia zyskała na popularności i stała się częstym tematem rozmów oraz obiektem zainteresowania wielu osób. Znajomość swojego znaku zodiaku, czy nawet ascendentu, to podstawowa wiedza, którą posiada większość. Przynależność do danej grupy znaków może determinować to, jaką mamy osobowość czy temperament. Astrologia może wpływać na wiele dziedzin życia człowieka – również na to, jak się ubiera lub jakie dodatki nosi. Jeśli fascynujesz się tym tematem, sprawdź, jaka biżuteria będzie najlepiej oddawać charakter Twojego znaku zodiaku!

Znaki zodiaku i ich cechy charakterystyczne

Astrologiczne znaki zodiaku dzielą się na powietrzne, ogniste, wodne i ziemne. Każda z tych grup ma swoje cechy charakterystyczne, temperament i podejście do życia. Dla przykładu znaki ogniste cechuje dynamizm, entuzjazm i ciągła chęć odkrywania siebie oraz przejmowania inicjatywy w działaniu. Za to te wodne są przede wszystkim wrażliwe, emocjonalne i często mają problem z podejmowaniem ważnych decyzji życiowych przez swoją niekonkretność. Z kolei podejście Byków, Panien i Koziorożców z grupy znaków ziemnych charakteryzuje ostrożność i praktyczność. Po drugiej stronie barykady znajdują się zaś znaki powietrzne, które kierują się w życiu wyobraźnią, a także niezłomnie podążają za swoimi ideałami. Każdy z grup jest inna, dlatego do każdej pasować będzie inna biżuteria – związana z ich cechami charakterystycznymi i upodobaniami. 

Biżuteria dla znaków powietrznych

Kierujące się wyobraźnią i kreatywnością znaki powietrzne, czyli Bliźnięta, Wagi i Wodniki, powinny wybierać biżuterię, która odzwierciedla ich barwną osobowość. Wielobarwne kamienie i oczka doskonale sprawdzą się w tej roli! Dobrym wyborem będzie złoty pierścionek z cyrkonią w kolorze energicznej i intensywnej zieleni. Połączenie złota i zieleni doskonale oddaje niezłomność tych znaków w kierowaniu się swoimi ideałami, a jednocześnie ich pomysłowość i bujną wyobraźnię.

Jaką biżuterię wybrać dla znaków ognistych?

Ogniste znaki zodiaku – Barany, Lwy i Strzelce – zgodnie z obecnym w nazwie „ogniem” powinny zdecydować się na charakterystyczną, mocną biżuterię. Doskonale w tej roli sprawdzi się złoty łańcuszek pancerka, który na stronie Zeccoro znajdziesz w wielu różnych szerokościach – od drobnych mierzących 1,5 mm po grubsze do nawet 6 mm. Taki wyrazisty naszyjnik doskonale oddaje mocny temperament tych znaków. 

Najlepsza biżuteria dla znaków ziemnych

Z kolei podejście ziemnych znaków zodiaku, które z ostrożnością i praktycyzmem podchodzą do życia, najlepiej odda złota biżuteria z klasycznymi akcentami. Do tej grupy zaliczać będą się delikatne łańcuszki i pierścionki z tradycyjną, białą cyrkonią. Taka biżuteria będzie praktyczna, co na pewno ucieszy Byki, Panny i Koziorożce, bo pasuje do wszystkiego. 

Biżuteria dla znaków wodnych – co wybrać?

Znaki wodne, czyli Raki, Skorpiony i Ryby, z uwagi na ich wrażliwość i kierowanie się w życiu przede wszystkim uczuciami, powinny wybierać dodatki, która oddają tę emocjonalność. Doskonałym wyborem będzie biżuteria z kolorowymi akcentami, z dominacją czerwieni. Dostępne w ofercie Zeccoro pierścionki, bransoletki, jak i zawieszki z czerwonymi cyrkoniami lub rubinami będą świetnie pasować do tych znaków zodiaku!

Dodaj komentarz