Dom z papieru 2020

Dom z papieru sezon 4 oraz sezon 5 – premiera, obsada na Netflix [2020]

Dom z Papieru – informacje podstawowe

La casa de papel” to hiszpański serial, którego pierwsza seria została opublikowana w 2017 roku przez kanał Antena 3. Serial składa się z 15 odcinków, z których każdy to 70 minut niesamowitych emocji. Serwis Netflix w swojej internetowej wypożyczalni opublikował ten serial jednak w zmienionej formie – 30 odcinków, a każdy z nich to 45 minut trwania.

Dom z Papieru – obsada

W serialu Dom z Papieru obsada to sami znani z całego świata aktorzy. W serialu znajdziecie Państwo m.in.:

 • Profesor (Alvaro Morte)
 • Tokio (Ursula Corbero)
 • Monica Gaztambide (Esther Acebo)
 • Inspektor Raquel Murillo (Itziar Ituno)
 • Rio (Miguel Herran)
 • Denver (Jaime Lorente)
 • Nairobi (Alba Flores)
 • Berlin (Pedro Alonso)
 • Helsinki (Darko Peric)
 • Moskwa (Paco Tous)
 • Oslo (Roberto Garcia)
 • Alicia Sierra (Najwa Nimri)
 • Arturo Roman (Enrique Arce)
 • Bogota (Hovik Keuchkerian)
 • Marsylia (Luka Peros)
La casa de papel

Dom z papieru – ile odcinków?

Poniżej znajdziecie Państwo liczbę odcinków każdego sezonu serialu. Z opublikowanych trzech sezonów serialu łączna liczba to 30 odcinków, z których pierwszy sezon ma 13 odcinków, drugi 9 odcinków, a trzeci już 8 odcinków.

Dom z Papieru – sezon 1

Pierwsza seria La casa de papel to 13 odcinków, w których ośmioro przestępców wraz z zakładnikami barykaduje się w hiszpańskiej mennicy. Całym planem operuje geniusz (Profesor), który manipuluje policją oraz analizuje i nadzoruje całą akcję.

Dom z Papieru – sezon 2

W drugim sezonie Domu z Papieru znajdą Państwo 9 odcinków, które zaprezentowane zostały w 2018 roku na platformie Netflix. W tym sezonie Policja zbliża się do ustalenia tożsamości Profesora – głównego bohatera całego napadu. Brak komunikacji ekipy z Profesorem sprawiają, że jeden ze złodziei zostaje aresztowany, a to sprawia już ogromne kłopoty dla całego przedsięwzięcia.

Dom z Papieru sezon 3

Dom z Papieru – sezon 3

Kolejny trzeci sezon serialu La casa de papel ma miejsce w zupełnie innym miejscu niż I oraz II sezon serialu. Miejscem napadu nie jest już hiszpańska mennica, a Bank Hiszpanii – jedno z najbardziej strzeżonych miejsc w całym kraju do którego bez żadnego problemu udaje się dostać i zabarykadować wszystkim bohaterom sezonu. Profesor wraz z resztą zespołu chcą uwolnić Rio, który został złapany na jednej z wysp przez policję.

Dom z papieru – sezon 4

Dom z Papieru – oficjalny zwiastun sezonu 4

Premiera nowego sezonu Dom z Papieru przewidziana jest na 3 kwietnia 2020 roku. Jak na razie nie jest wiadomo jak się ona zakończy, jednak wiadome jest to, że cały zespół będzie walczył o życie Nairobi, która w zeszłym sezonie została postrzelona i jej życie jest pod ogromnym znakiem zapytania. Jak przeczytać możemy pod oficjalnym zwiastunem opublikowanym w serwisie YouTube „czas na chaos„. Geniusz traci rozum, a ekipa razem z nim.

Odcinki Dom z Papieru – sezon 4 – Aktualizacja [03.04.2020]

Dom z Papieru sezon 4 odcinki

Na platformie Netflix zaprezentowane zostały już odcinki 4 sezonu Dom z Papieru, które można już obejrzeć. Poniżej lista odcinków 4 sezonu:

 1. Game over
 2. Wesele Berlina
 3. Lekcja anatomii
 4. Paso doble
 5. 5 minut wcześniej
 6. Nokaut techniczny
 7. Nowe podejście
 8. Plan paryski

Dom z papieru – sezon 5

Najlepszą wiadomością dla wszystkich osób czekających na premierę kultowego serialu Dom z Papieru jest to, że pojawi się już niedługo nie 4, a piąty sezon serialu. Co najlepsze do premiery czwartego sezonu serialu zostało jeszcze trochę czasu, to już producent postanowił powiadomić wszystkich o piątym sezonie. Oficjalnej daty premiery jeszcze nie znamy.

Zdjęcia do piątego sezonu ruszyły w pierwszej połowie 2020 roku, więc aktualnie serial jest w trakcie nagrywania. Ciekawostką jest również fakt, iż planowany jest ponoć 6 sezon serialu La casa de papel, w którym bohaterowie mieliby się przenieść poza Hiszpanię – nie jest to jednak oficjalny komunikat, więc są to jedynie przypuszczenia internautów i znalezione przez nich niepotwierdzone informacje.

Wyświetl ten post na Instagramie.

💥💥💥 #LCDP4

Post udostępniony przez La Casa de Papel (@lacasadepapel)

Dom z papieru – opinie

Opinii o serialu Dom z Papieru jest bardzo wiele i w samym serwisie Filmweb postanowiło go ocenić aż 135 tysięcy osób. Średnia wszystkich ocen to aż 8,4 z 10-cio punktowej skali.

Money Heist bo taka jest międzynarodowa nazwa serialu w serwisie IMDb.com zyskała aż 190 tysięcy ocen, z których średnia to 8,5/10. Ten wynik jest bardzo wysoki, a biorąc pod uwagę liczbę osób, która zagłosowała – ten serial powinien zobaczyć każdy.

Dodaj komentarz