Jesień i zima z Netflixem – najgłośniejsze kontynuacje

Sezon jesienno-zimowy to czas, w którym z kubkiem dobrej herbaty spędzamy więcej czasu w domu, wykorzystując czas wolny na oglądanie seriali czy filmów. Od wielu sezonów ciekawe propozycje dla swoich użytkowników przygotowuje Netflix. Na jakie kontynuacje lub premiery możemy zatem liczyć w najbliższym czasie?

Dom z papieru – sezon 5

Ostatni sezon kultowego serialu opowiadającego o grupie nietuzinkowych złodziei dowodzonych przez Profesora i ich spektakularnych skokach, podzielony został na dwie części. Pierwsza z nich miała swoją premierę początkiem września. Kolejne pięć odcinków wierni fani będą mogli obejrzeć w grudniu, żegnając ostatecznie ulubionych bohaterów słynnym już „Bella Ciao”.

Kadr z serialu Dom z papieru

Fot. filmweb.pl, wyżej: Vantage DS//Shutterstock

Sex Education – sezon 3

W drugiej połowie września swoją premierę miała kolejna już część serialu Sex Education. Opowieść o nastoletnim Otisie, który razem ze swoją koleżanką prowadzą szkolną klinikę, pomagającą nastolatkom z ich szkoły rozwiązać różnorodne problemy natury seksualnej, w wysmakowany sposób porusza niełatwy temat seksu, uwalniając go z ram ogólnospołecznego tabu.

Kadr z serialy Sex Education
Fot. filmweb.pl

Emily w Paryżu – sezon 2

Przygody ambitnej Emily, która zostaje wysłana do Paryża, aby wdrażać nowe strategie w mediach społecznościowych rodzimej agencji, kupionej przez jej firmę w Chicago, śledziły w 2020 roku ogromne rzesze widzów, zwłaszcza płci żeńskiej. Niewątpliwy urok głównej bohaterki, czar Paryża, w którym dzieje się akcja serialu i lekka, ale ciekawa formuła pozwalająca widzowi się odprężyć – te wszystkie elementy sprawiły, że widzowie z niecierpliwością czekają na kontynuację. Kiedy możemy się jej spodziewać? Producenci postanowili dać fanom prezent na gwiazdkę, bowiem premiera drugiego sezonu odbędzie się 22 grudnia!

Kadr z serialu Emily w Paryżu
Fot. filmweb.pl

Wiedźmin – sezon 2

To kolejny tytuł, na który z wypiekami na twarzy czekają fani adaptacji prozy Andrzeja Sapkowskiego. Geralt z Rivii, czyli tytułowy Wiedźmin po raz kolejny będzie podążać ścieżką przeznaczenia odkrywając mroczne zagadki świata, w którym ludzie potrafią być gorsi od koszmarnych potworów. Pierwszy odcinek nowej serii zobaczymy na platformie streamingowej już 17 grudnia!

Kadr z serialu Wiedźmin
Fot. filmweb.pl

Bridgertonowie – sezon 2

Jest to opowieść o życiowych i miłosnych przygodach członków wielkiej rodziny Bridgertonów, zrealizowana na podstawie bestsellerowych powieści amerykańskiej pisarki Julii Quinn. Serial przenosi widza do Londynu czasów regencji, wciągając go w romanse, skandale i sekrety londyńskich wyższych sfer. Ośmioodcinkowa początkowa seria Netflixa jest adaptacją pierwszej powieści Julii Quinn, zatem istnieje duże prawdopodobieństwo, że drugi sezon będzie opierał się na kanwie drugiego dzieła pisarki pt. „Ktoś mnie pokochał”. Czy tak będzie? O tym użytkownicy serwisu streamingowego przekonają się już w 2022 roku. Co prawda oficjalnej daty premiery jeszcze nie podano, ale fani wieszczą, że odbędzie się ona już w pierwszym kwartale nowego roku.

Kadr z serialu Bridgertonowie
Fot. filmweb.pl

To tylko wybrane pozycje spośród całej gamy trwających seriali Netflixa. Również fani innych gatunków nie powinni narzekać na jesienno-zimową nudę, bowiem ostatni kwartał 2021 roku zapowiada się pasjonująco dla każdego maniaka seriali!

Dodaj komentarz