Onda – zabieg na szybką redukcję tkanki tłuszczowej. Zobacz, co warto o nim wiedzieć!

Onda – zabieg na szybką redukcję tkanki tłuszczowej. Zobacz, co warto o nim wiedzieć!

Cellulit i nadmiar tkanki tłuszczowej to problemy, z którymi boryka się wiele kobiet. Domowe sposoby na ich redukcję okazują się najczęściej mało skuteczne. Z pomocą przychodzi więc medycyna estetyczna, a dokładnie zabieg ONDA, który może zapewnić spektakularne efekty. Sprawdź więc, na czym polega i czy jest dobrym wyborem właśnie dla Ciebie!

Na czym polega zabieg ONDA?

W trakcie zabiegu ONDA wykorzystuje się unikalne mikrofale Coolwaves. To właśnie one docierają do nagromadzonej tkanki tłuszczowej i doprowadzają do jej redukcji. Jeżeli obawiasz się o bezpieczeństwo podczas wykonywania tego zabiegu – mamy dobrą wiadomość! Cały proces jest nieinwazyjny i całkowicie bezpieczny, bo nie narusza otaczających tkanek. Wszystko odbywa się w komfortowych warunkach i pacjent nie odczuwa żadnego dyskomfortu.

Zabieg Onda przeprowadzany jest przy użyciu dwóch głowic: o płytkim i o głębokim działaniu. Pierwsza z nich prowadzi do ujędrnienia skóry i redukuje powierzchniowy cellulit, druga zaś redukuje tkankę tłuszczową i głęboki cellulit. Aby osiągnąć jak najlepsze efekty, zalecane są serie od 4 do 6 zabiegów na jednym obszarze. Powinny być one wykonywane nie częściej niż co 2-3 tygodni – właśnie tyle organizm potrzebuje na regenerację i pozbycie się uszkodzonych komórek tłuszczowych.

Na jakie efekty możesz liczyć po zabiegu?

Jak już wiesz, zabieg wykonuje się w celu znacznej redukcji tkanki tłuszczowej oraz cellulitu – zarówno tłuszczowego, jak i wodnego. Dzięki temu, że urządzenie do wykonywania zabiegu wyposażone jest w dwie głowice, które działają na różnej głębokości, dochodzi do silnego ujędrnienia i zagęszczenia skóry. Za ten efekt odpowiada głowica o płytszym działaniu, powodująca kumulację energii w warstwach skóry właściwej, co prowadzi do skrócenia się włókien kolagenowych oraz widocznej poprawy w napięciu skóry.

ONDA – dla kogo jest ten zabieg?

ONDA to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy walczą z problemem nadmiernej tkanki tłuszczowej, cellulitem oraz wiotką skórą w różnych obszarach ciała. Zabieg najczęściej stosowany jest na brzuchu, boczkach, pośladkach i udach. Z powodzeniem można wykonać go na ramionach, plecach oraz pod kolanami.

ONDA polecana jest także wszystkim tym, którzy regularnie ćwiczą i stosują diety odchudzające. Takie połączenie może dać naprawdę spektakularne efekty, a przede wszystkim zniwelować nadmiar wiotkiej skóry po utracie zbędnych kilogramów.

Dodaj komentarz