Woda do biura

Woda pitna, czyli czysta woda nadająca się do spożycia to jeden z podstawowych składników niezbędnych do życia. Woda pitna powinna charakteryzować się czystością, nie powinna zawierać zanieczyszczeń organicznych. Woda powinna natomiast zawierać sole mineralne, właśnie dla tego woda destylowana nie nadaje się do spożycia. Woda źródlana przeznaczona do spożycia nie powinna zawierać dużej liczby wapnia. To sprawi, że sole wapnia nie będą odkładać się w organizmie.

Najwyższą jakość wody gwarantuje sposób jej pozyskania z podziemnych ujęć wodonośnych warstw plejstoceńskich, które sięgają 100 metrów w głąb ziemi.

Źródła wody Ustronianka, zlokalizowane są na terenach ekologiczne czystych, słynących z walorów uzdrowiskowych. System wydobywania i butelkowania sprawia, że Ustronianka dostarczana do Państwa w butlach, zachowuje swą niezmienną postać i wszystkie naturalne właściwości krystalicznie czystej, źródlanej wody.

Firma Ustronianka dostarcza krystalicznie czystą wodę bezpośrednio do firmy, w pełni dostosowując się do indywidualnych potrzeb.

Dodaj komentarz