Czym jechać do ślubu? Auto, bryczka czy limuzyna? Sprawdź na co warto się zdecydować!

Ślub to niezwykłe wydarzenie w życiu każdej pary. Zależy nam na tym, aby ten dzień był wyjątkowy i udany. Przyszli Państwo Młodzi muszą zaplanować wiele zadań na długo przed ważnym wydarzeniem. Oprócz odpowiedniej sali weselnej, dekoracji kościoła, wyboru sukni i garnituru, ważny jest również wybór sposobu na podróż do kościoła!

Oferty specjalne dotyczące promocyjnych cen aut, limuzyn i bryczek możemy spotkać praktycznie na każdym kroku. Jednak wiele par zadaje sobie pytanie – jaki środek transportu wybrać najlepiej? Odpowiedź na takie dylematy znajdziecie w poniższym artykule.

KIEDY WYBRAĆ BRYCZKĘ?

Bryczka stanowi jedne z ryzykowniejszych sposobów na podróż do ślubu. Wiele zależy od pogody, której niestety nie możemy całkowicie przewidzieć. Jeżeli planujecie ślub latem z pewnością, będzie to dobry pomysł na to, aby spektakularnie przywitać gości. Bryczka do ślubu stanowi z pewnością świetny sposób na to, aby Wasza uroczystość zyskała romantyczny i urokliwy klimat.

PLUSY WYNAJĘCIA LIMUZYNY

O limuzynach często marzą kobiety, które z pewnością widziały wiele podobnych scen w amerykańskich filmach. Z pewnością nadaje to prestiż uroczystości oraz stanowi większy wydatek związany z kosztami wynajęcia.

WYPOŻYCZANIE SAMOCHODÓW

Wypożyczanie samochodu do ślubu zapewnia przede wszystkim swobodę. Nie musimy martwić się o warunki atmosferyczne i możemy dostosować samochód do naszych potrzeb. Bez względu na rodzaj i klimat uroczystości weselnej, istnieje tyle rodzajów aut, że bez problemu każda przyszła Para Młoda znajdzie coś dla siebie. Wypożyczalnie samochodów posiadają rozbudowane opcje, więc możemy wybrać idealne auto do ślubu.

Istnieje wiele możliwości na to, aby nadać odpowiedni klimat uroczystości weselnej. Z pewnością spektakularna podróż bryczką będzie dobrym rozwiązaniem dla romantycznego wesela, natomiast auto do ślubu spełni marzenia wielu mężczyzn, którzy kochają motoryzację. Wypożyczalnie samochodów posiadają często oferty specjalne, które pomogą w podjęciu decyzji.

Warto również zwrócić uwagę na to, aby wybór stanowił pewnego rodzaju konsensus między marzeniami Panny Młodej oraz wymaganiami Pana Młodego. Najczęściej Pary Młode sięgają po klasyczne modele samochodów, które pozwalają na powrót do przeszłości. Ważne jest również to, aby dostosować środek transportu do pory roku, ponieważ opady deszczu mogę pokrzyżować nasze plany.

Dodaj komentarz