długopis z gumką do smartfona

W parze z nowoczesnością – długopis z gumką do smartfona

Postęp technologiczny ciągle gna do przodu. Jesteśmy w czasie, gdzie Internet jest wszechobecny i bardzo często z niego korzystamy. Zazwyczaj sięgamy po telefon komórkowy, by skorzystać z tego źródła informacji. Przeglądając kolejne strony pomocny okaże się długopis z gumką ułatwiającą obsługiwanie urządzeń mobilnych. Taki gadżet jest bardzo przydatny, cieszy swoją wielofunkcyjnością i ciekawym wyglądem.

Touch Pen – radość z pisania

Długopisy do ekranów dotykowych są pomysłowym wynalazkiem, który cieszy dzieci i dorosłych. Z jednej strony można sporządzać notatki, rozwiązywać zadania i uzupełniać dokumenty, a dodatkowo sprawnie i szybko przeglądać strony internetowe. Pisanie i serfowanie po Internecie będzie jeszcze przyjemniejsze.

długopis z gumką do smartfona

Spersonalizowane długopisy i ich zalety

Długopisy te mogą stanowić gadżet reklamowy dla danej firmy. Istnieje możliwość naniesienia na ich powierzchnie loga firmowego lub informacji związanych z daną działalnością. Długopisy do ekranów  dotykowych mogą być idealnym prezentem dla przyszłych klientów czy kontrahentów. Ich nowoczesny design oraz funkcjonalność są trafną wizytówką dla firmy. Ta praktyczna, spersonalizowana rzecz będzie idealnym posunięciem marketingowym, które pozostanie w pamięci obdarowanych. Najlepiej aby nadruk był naniesiony techniką grawerowania, ponieważ jest to trwały i niezawodny sposób bardzo często stosowany przez producentów długopisów.

Bogate wzornictwo Touch Pen z nadrukiem

Oferowane modele długopisów mają różne formy. Większość z nich ma cienki, smukły kształt w kilku wersjach kolorystycznych. Niektóre modele mają lakierowaną powierzchnię, inne półmatową. Bardzo elegancko prezentują się wersje granatowe, czarne i stalowe. Zestawione są z metalicznymi dodatkami. Srebrny szpic, klip i pierścień stanowią jedyną, delikatną ozdobę gładkiego korpusu. Ewentualnie na tą powierzchnię nanosi się nadruk lub grawer.

Długopisy z gumką do ekranów dotykowych są odpowiedzią na potrzeby klientów oraz postęp technologiczny. Są bardzo przydatne w życiu codziennym.

Dodaj komentarz