Bachmann mediaport

Gniazda blatowe Bachmann najlepszym rozwiązaniem

Mediaporty to idealne rozwiązanie do każdego wnętrza. Dedykowane są zwłaszcza do pomieszczeń biurowych, jak również kuchni, gdzie znajduje się spora ilość sprzętów elektronicznych. Mediaporty pozwalają na podłączenie ich w dogodnym miejscu, maskując maksymalnie gniazda zasilania. Wiele z tych propozycji posiada nowoczesny wygląd.

Oferowane listwy zasilania można dowolnie modyfikować pod względem modułów. Niemieckie systemy gniazd blatowych stwarzają wiele możliwości aranżacyjnych. Charakteryzują się przede wszystkim minimalizmem i estetyką wykonania oraz wysoką jakością materiałów. W razie wątpliwości i pytań można zasięgnąć porad u sprzedawcy. Fachowcy udzielą wskazówek przy wyborze odpowiednich  modeli oraz ich montażu.

Szeroki wachlarz produktów Bachmann

Wśród wielu ciekawych gniazd zasilania na uwagę zasługują mediaporty Bachmann. Są to solidne i nowoczesne wersje wykorzystujące różnorodne rozwiązania technologiczne. Oprócz funkcjonalności, charakteryzują się oryginalnym designem odpowiadającym nowoczesnym aranżacją.

Bachmann mediaport

Modele Bachmann Twist są szczególnie godne polecenia. Posiadają one oryginalną kompaktową budowę. Model ten jest chętnie kupowany przez klientów. Najczęściej zakładany jest w miejscach, gdzie znajduje się niewielka głębokość pod blatem. Gniazda są zakrywane obudową. Te modele Bachmann posiadają różne rodzaje wykończeń obudowy: czarą, stalową, białą i chromowaną. Można więc dopasować je do wystroju wnętrz.

Kolejnym atrakcyjnym modelem są media porty Bachmann Top Frame. Są one dedykowane do blatów stołów konferencyjnych i biurowych. Łatwy dostęp do gniazd zasilania zapewnia chowana klapka. Mediaporty dostępne są ze wszystkich stron stołu. Modele występują bez ramki, z ramką symetryczną i asymetryczną.

Nowoczesny design mediaportów

Idealną propozycją do nowoczesnych i minimalistycznych wnętrz jest mediaport Bachmann Elevator. Idealnie sprawdza się na niewielkich powierzchniach blatowych roboczych lub biurowych. Niektóre z tych modeli posiadają oprócz gniazd zasilania ładowarkę, która umożliwia ładowanie telefonu lub tabletu. Modelem automatycznie wysuwanym jest także mediaport Bachmann Lift. Dostępny jest w różnych wersjach konfiguracyjnych. Posiada gniazda zasilające, jak również sieciowe i multimedialne. Takie wyposażenie jest bardzo potrzebne zwłaszcza w pomieszczeniach biurowych i konferencyjnych.

Kolejną atrakcyjną wersją mediaportów są modele Bachmann Power Frame Cover. Urządzenie to jest otwierane, można go odpowiednio konfigurować, według potrzeb. Pokrywa mediaportu otwiera się na równi z blatem. Dostępne są trzy wzory obudowy: aluminiowy, aluminiowy lakierowany na kolor inox lub kolor biały. Dzięki temu można dobrać odpowiednie barwy do mebli.

Sklep z mediaportami daje możliwość wyboru najróżniejszych rozwiązań technologicznych oraz aranżacyjnych. Wiele z oferowanych modeli może poszczycić się prestiżowymi nagrodami przyznawanymi w dziedzinie design. Nie można zapomnieć także o ich użytecznym zastosowaniu.

Dodaj komentarz