Rafał Pacześ

Rafał Pacześ – Instagram, wiek, partnerka, kim jest?

Stand-up to szalenie popularna w USA forma artystyczna polegająca na monologu przed publicznością, w której najważniejsza jest charyzma i kreatywność komika. Mimo, iż w Polsce nie jest tak popularna jak kabaret, z roku na rok zyskuje coraz więcej zwolenników. Jednym z polskich przedstawicieli stand-upu w Polsce jest Rafał Pacześ.

Kim jest Rafał Pacześ?

Rafał Pacześ ma 29 lat i jest polskim komikiem i stand-uperem. Urodził się i wychował w Łodzi, gdzie w 2015 roku ukończył Politechnikę Łódzką na kierunku Zarządzanie MiŚP i uzyskał tytuł licencjata, uczył się także zaocznie na Cosinusie. Jego debiut na scenie miał miejsce w 2012 roku na łódzkim festiwalu Łóska, a przez kolejne półtora roku brał udział w przedstawieniach typu open mike. Jest także właścicielem firmy King of Entertainment – Rafał Pacześ.

Rafał Pacześ – stand-up, RMF FM, Comedy Central

Rafał Pacześ od sierpnia 2016 roku zawodowo związany jest ze stand-upem. Brał udział w nagraniach stand-upu dla Comedy Central, a później, jako pierwszy komik, wystąpił na stand-upowej scenie w programie Kuba Wojewódzki Show. Od lipca 2019 roku występuje jako prezenter radiowy w stacji RMF FM. Był finalistą Polskiej Ligii Stand-Upu, zajął czwarte miejsce w rankingu „Polityki” w kategorii „Top 10 filmów polskiego Youtube w 2018 roku” i został mianowany stand-uperem 2019 roku w plebiscycie „Golden Mics” portalu Standupedia.pl

>> Zobacz także: Karolina Gilon – instagram, wiek, wzrost, partner, kim jest?

Rafał Pacześ – Youtube

Rafał Pacześ prowadzi dwa kanały w serwisie Youtube –  Rafał Pacześ i Czarna Wołga, które posiadają odpowiednio ponad 270 i 100 tysięcy subskrypcji.

Rafał Pacześ

Rafał Pacześ – Instagram

Instagram Rafała Paczesia, rafal_paczes, posiada ponad 180 tysięcy followersów i ciągle zyskuje na popularności. Poniżej zamieszczamy jedno ze zdjęć z jego profilu.

>> Zobacz także: Julia Wieniawa – instagram, wiek, wzrost, partner, kim jest?

Rafał Pacześ – wiek

Rafał Pacześ urodził się 18 czerwca 1990 roku, ma więc aktualnie 29 lat.

Rafał Pacześ – partnerka

Rafał Pacześ ma dziewczynę, jednak w mediach społecznościowych brak jakichkolwiek konkretniejszych informacji.

Dodaj komentarz