hairvity

Hairvity – nutrikosmetyk wspierający włosy

Na rynku dostępnych jest wiele preparatów do pielęgnacji włosów. Warto zwrócić uwagę na te, które działają od wewnątrz. Szczególna grupą są tutaj nutrikosmetyki, cieszące się w ostatnim czasie dużą popularnością. Dlaczego?

Nutrikosmetyki to suplementy, które odżywczo działają na skórę, włosy i paznokcie. Włączone do diety wspierają procesy metaboliczne, które zachodzą w skórze. Ich zadaniem, w zależności od składu kosmetyku, może być np. wzmocnienie, przywrócenie odpowiedniego stopnia nawilżenia. Takim właśnie nutrikosmetykiem jest Hairvity – innowacyjny suplement stworzony dla włosów. Oferuje go np. apteka online Wapteka. Występuje w dwóch wersjach: dla kobiet i mężczyzn

Hairvity Men

Zapotrzebowanie na składniki odżywcze w przypadku mężczyzn znacznie różni się od tego, czego potrzebują kobiety. Hairvity Men to zestaw witamin, mikroelementów i aminokwasów, które ważne są dla mężczyzn. Suplement został przygotowany pod okiem specjalistów; przebadano go dermatologicznie i trychologicznie.

Efekty Hairvity

Jeśli chodzi o mężczyzn,preparat wspomaga wzrost włosów, ogranicza ich wypadanie, powoduje formowanie się mieszków włosowych, pozytywnie wpływa na skórę głowy. W przypadku kobiet Hairvity sprawia, że polepsza się ogólna kondycja włosów – staja się one mniej łamliwe, sprężyste, zdrowe. Kapsułki pomagają również zahamować wypadanie włosów i wspierają wzrost nowych.

Kuracja, cena

Cena Hairvity w aptece internetowej bywa niższa niż w drogeriach online. Zazwyczaj za opakowanie,które zawiera 60 kapsułek, trzeba zapłacić niewiele ponad 40 zł. By przeprowadzić pełną 3-miesięczną kurację, najlepiej wyposażyć się w zestaw Hairvity czyli 3 opakowania kapsułek.

Dodaj komentarz