Julia Wieniawa nago

Julia Wieniawa – instagram, wiek, wzrost, partner, kim jest?

Kim jest Julia Wieniawa?

Ma 161 cm wzrostu i jak mówi w wywiadach waży nieco mniej niż 50 kilogramów. Rodzice to Konrad i Marta Wieniawa-Narkiewicz, którzy rozwiedli się kiedy Julia była jeszcze małą dziewczynką. Jej ojciec jest projektantem graficznym, a matka obecnie jest menedżerkom córki.

Julia Wieniawa w Tańcu z gwiazdami

Bardzo popularna i szeroko utalentowana Julia Wieniawa lata temu zaistniała w polskim show biznesie. Realizuje się jako aktorka teatralna i telewizyjna, piosenkarka, prezenterka telewizyjna i celebrytka. Wystąpiła także w Tańcu z gwiazdami u boku Stefano Terrazzino, a jej kariera z roku na rok nabiera tempa.

Wieniawa w telewizji (m.in. Kobiety Mafii i Rodzinka.pl)

Jako aktorka zaczęła realizować się w Teatrze Muzycznym „Roma”. Później doszły do tego wystąpienia w produkcjach telewizyjnych. Na początku były to głownie epizodyczne role, aż do czasu, gdy w 2013 roku dołączyła na stałe do obsady serialu Rodzinka.pl, gdzie zagrała Paulę. występowała też w innych serialach, takich jak „Klan” (2014), „Pielęgniarki” (2014), „Na dobre i na złe” (2016), „Druga szansa” (2017), „Na Wspólnej” (2017), „W rytmie serca” (2018) oraz „Za marzenia” (2019). Jej role w filmach to Futro w „Kobiety Mafii” Patryka Vegi (2018), Lilka w „Kobiecie sukcesu” Roberta Wichrowskiego (2018) Zosia w „W lesie dziś nie zaśnie nikt” (2020) oraz Anastazja w filmie „Wszyscy moi przyjaciele nie żyją” (2020)

>> Zobacz także: Karolina Gilon – instagram, wiek, wzrost, partner, kim jest?

Piosenki Julii Wieniawy

Julia rozwija się także muzycznie. Jej dorobek w tej branży to obecnie pięć utworów:

  • 2015 singel „Co mi jest”
  • 2016 „Na zawsze” nagrane wraz z Zeppy Zep
  • 2017 singel „Oddycham”
  • 2018 singel „Nie muszę”
  • 2020 singel „SMRC”.

Wystąpiła również gościnnie z innymi gwiazdami w teledysku Tego Typa Mesa i Justyny Święs „Immunity” (2018).

Julia Wieniawa – wiek

Julia Wieniawa urodziła się 23 grudnia 1998 roku w Warszawie.

Kosmetyki Wieniawy

W 2020 zainicjowała markę kosmetyczną Jusee Cosmetics, w której ofercie znajdują się produkty do makijażu ust, oczu i brwi. Kosmetyki zawierają głównie naturalne składniki, a podczas ich produkcji nie cierpią zwierzęta. Skład kosmetyków jest w 100% wegański.

Kolekcja ubrań Julii Wieniawy

Julia jest także współzałożycielką marki odzieżowej Lemiss. Są to ubrania sportowe, a Julia zadbała o to by ich produkcja miała jak najmniejszą ingerencję w środowisko naturalne. Ubrania są szyte w Polsce i posiadają ekologiczne certyfikaty, co ponownie jest ukłonem aktorki w stronę natury.

>> Zobacz także: Rafał Pacześ – Instagram, wiek, partnerka, kim jest?

Julia Wieniawa i jej Instagram

Obecnie konto Julii na Instagramie, które obfituje w zdjęcia z życia zawodowego i prywatnego aktorki obserwuje aż 1,9 mln osób. Sama jest uznawana za jedną z najbardziej wpływowych influeancerek w Polsce.

Wieniawa, Socha i Lewandowska w reklamie Apartu

Co ciekawe na popularności zyskała też dzięki mocno krytykowanej reklamie firmy Apart w której wzięła udział w towarzystwie Anny Lewandowskiej i Małgorzaty Sochy (2020). Sama reklama dla firmy miała raczej odwrotny skutek, a internauci wylali na Apart falę krytyki. Najpierw z powodu „przesłodzonego” spotu, na który firma wydała fortunę oraz później kiedy firma zwróciła się o rządową pomoc finansową, swój wniosek argumentując faktem, że nie ma pieniędzy na wypłaty dla pracowników.

julia wieniawa w stroju kąpielowym

Julia Wieniawa – partner

Julia od jesieni 2020 oficjalnie jest w związku z Nikodemem Rozbickim, który również jest aktorem. Zagrali razem w filmie „Wszyscy moi przyjaciele nie żyją”. Mężczyzna jest także muzykiem i DJem.

Dodaj komentarz