karolina gilon

Karolina Gilon – instagram, wiek, wzrost, partner, kim jest?

Kim jest Karolina Gilon?

Karolina Gilon urodziła się na Mazurach i to tam spędziła całe swoje dzieciństwo. Jej miastem, w którym się urodziła i wychowywała było Mrągowo. Od czwartego roku życia wychowywała się jednak bez ojca, gdyż jej rodzice wzięli rozwód i wychowywała ją tylko matka.

Przed ukończeniem 18 roku życia Karolina Gilon wyjechała z rodzinnego domu i zamieszkała w Olsztynie, gdzie również zdała maturę, a później wyjechała na studia do Warszawy, gdzie nie tylko studiowała finanse i rachunkowość, ale pracowała również jako kelnerka w restauracji. Po pewnym czasie celebrytka zmieniła kierunek studiów i zainteresowała się na poważnie wizażem.

Karolina Gilon w Top Model

Karolina Gilon odnalazła pracę jako wizażystka i wykonywała modelkom makijaże przed pokazami. Chciała jednak sama pracować jako modelka i pomimo wielu tatuaży zgłosiła się do programu Top Model, w którym zajęła 4 miejsce. Trzeba jednak przyznać, że wyróżniała się na tle innych uczestniczek swoją nietuzinkową urodą.

Karolina Gilon w telewizji

Top Model nie był jedynym programem, w którym Karolina Gilon była uczestniczką. Od tamtej pory jej kariera wkroczyła na inny tor i w 2016 roku w telewizji TTV zadebiutowała jako prowadząca program „DeFacto”. W 2017 roku została prowadzącą programu „Druga twarz”, który zyskał dużą popularność. W programie Karolina wraz z Marcinem Tyszką, Łukaszem Urbańskim, Malwiną Wędzikowską, Mariuszem „Demonem” Dzwonkiem i kultowym krakowskim barmanem Jackiem Jenczewskim „Kaką” pomagała ludziom z niekontrowersyjnym wyglądem zmienić swoje oblicze.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Na Love Love Island! ❤️

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

>> Zobacz także: Rafał Pacześ – Instagram, wiek, partnerka, kim jest?

Dodatkowo celebrytka uczestniczyła również w takich programach jak: „Miłość na bogato” oraz „Operacja stylówa„.

Prowadząca Love Island

Ogromną oglądalność zyskał również program „Love Island. Wyspa miłości„, w którym Karolina Gilon jako prowadząca w luksusowej willi w Hiszpanii starała się połączyć serca dwóch uczestników. Zwycięzcami programu Love Island. Wyspa Miłości została Sylwia Madeńska oraz Mikołaj Jędruszczak.

W 2019 roku poprowadziła również Sylwester z Polsatem wraz z Barbarą Kurdej-Szatan oraz Damianem Kordasem.

Karolina Gilon – wiek

Karolina Gilon ma ponad 30 lat. Urodziła się 17 grudnia 1989 roku.

Karolina Gilon – instagram

Instagram Karoliny Gilon posiada obecnie ponad 400 tysięcy followersów i ta liczba ciągle rośnie. Poniżej znajdziecie jedne z najgorętszych zdjęć tego kanału (karolinagilonofficial).

Karolina Gilon – wzrost

Wzrost Karoliny Gilon należy do tych z górnej półki jeśli chodzi o kobiety. Nie ma się jednak czemu dziwić, gdyż Karolina Gilon jest modelką i mierzy około 181 cm wzrostu.

Karolina Gilon schudła – obecna waga

Waga Karoliny Gilon to 64 kg. Modelka nie ukrywa tego i przyznaje się otwarcie, że jej kobiece kształty przeszkodziły jej w wygranej w programie Top Model – zdaniem naszej redakcji oraz wielu internatutów nie ma się czego wstydzić.

>> Zobacz także: Julia Wieniawa – Instagram, wiek, partnerka, kim jest?

Karolina Gilon – piersi, biust

Biust Karoliny Gilon jeszcze przed jej uczestnictwem w programie Top Model został zmniejszony. Mowa tutaj o wyłącznie naturalnych piersiach jakie modelka posiadała jeszcze przed schudnięciem. Z kwestii zdrowotnych musiała jednak go zmniejszyć.

karolina gilon biust piersi

Jak powiedziała w jednym z wywiadów jej biust był bardzo duży, że obciążał mocno kręgosłup. Ciężko było uprawiać jakikolwiek sport. Obecnie jednak przy zmniejszonych piersiach modelka przyznaje, że nie bolą jej plecy oraz, że jest szczuplejsza i czuje się swobodniej.

Karolina Gilon – partner

W mediach społecznościowych znaleźć można wiele zdjęć Karoliny Gilon z mężczyznami. Nie ma jednak nigdzie sprecyzowanego kto jest partnerem Karoliny Gilon. Jeszcze przed programem Love Island. Wyspa Miłości celebrytka spotykała się z Michałem Olesiem, z którym opublikowała kilka zdjęć. Niestety po programie zdjęcia przestały się pojawiać i fani zaczęli podejrzewać rozstanie, które nie zostało skomentowane przez Karolinę. Adam Niedzielski po pewnym czasie opublikował wspólne zdjęcie z Karoliną Gilon i najprawdopodobniej jest to jej obecny partner. Sama skomentowała nawet, że spotyka się z Adamem i wszystko u nich jest w jak najlepszym porządku. Po zdjęciach z Rzymu możemy to również potwierdzić.

Karolina Gilon w Love Island -Wyspa Miłości (aktualizacja 02.2021)

Wysoką popularność Karolina Gilon zyskała dzięki programowi telewizyjnemu Love Island. Wyspa Miłości, który transmitowany jest na Polsacie oraz na Eska TV oraz platformie IPLA.

Pierwszy odcinek I edycji programu wyemitowany został 2 września 2019, natomiast druga edycja transmitowana została w 2020 roku. Trzecia edycja kultowego programu Polsatu odbędzie się od 28 lutego 2021 roku.

Zwycięzcy Love Island. Wyspa Miłości

W pierwszej edycji programu zwycięzcami zostali Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak natomiast drugą edycję Love Island. Wyspa Miłości zwyciężyli Julia Nowakowska i Dominik Grot.

Kto zostanie zwycięzcą trzeciej edycji prowadzonej przez Karolinę Gilon? Dowiemy się już wkrótce.

Dodaj komentarz