SPAMfighter Pozwala Niewydolnym Komputerom Rozpocząć Nowe Życie Udostępniając SLOW-PCfighter

Sondaż SPAMFighter ujawnia, że 78% ankietowanych  zrezygnuje z zakupu nowego komputera w tym roku, pomimo słabej wydajności posiadanego PC

Boca Raton, FL – 29 kwietnia 2009 – SPAMfighter, nagradzana wspólnota użytkowników filtrów antyspamowych z ponad 6 mln bojowników spam na całym świecie, ogłasza uruchomienie SLOW-PCfighter, nowego  oprogramowania PC czyszczącego rejestr w celu umożliwienia użytkownikom poprawy wydajności, a ostatecznie przedłużenia żywotności komputera (program do przyspieszania komputera SLOW-PCfighter).

SLOW-PCfighter jest szybki, łatwy do zainstalowania i przyjazny dla użytkownika. Przy użyciu najbardziej zaawansowanych technologii dostępnych na rynku, SLOW-PCfighter szybko analizuje komputer w poszukiwaniu błędów i usuwa wszystkie nieużywane wpisy w rejestrze komputera, wadliwe sterowniki, pliki cookies.  Odinstalowuje niewłaściwe sterowniki i usterki Windows startup, które mogą negatywnie wpływać na wydajność PC. Poprzez płynne usunięcie tych błędów, robaków i niepotrzebnych programów SLOW-PCfighter umożliwia użytkownikom przywrócić ich komputery do prawidłowego działania przy maksymalnej prędkości oraz zapobiega przyszłym usterkom i awariom  systemu.

Sondaż SPAMFighter na grupie ponad 500 użytkowników PC na całym świecie pokazuje, że 78% nie zdecyduje się na zakup nowego komputera w tym roku. Jest tak mimo, iż 38% respondentów zauważa wolniejsze działanie swojego PC, w stosunku do  pierwszego uruchomienia po zakupie, a 42% wyraża niezadowolenie z obecnej prędkości uruchamiania. Na pytanie, o przyczynę niewydolności PC, ankietowani podawali dużą liczbę niepotrzebnie zainstalowanych programów (53%), wiek PC (35%), spam (31%), programy szpiegujące (31%), wirusy ( 26%) i adware lub cookies (17%) jako głównych winowajców.

Komentując uruchomienie, Martin Thorborg, współzałożyciel i CMO SPAMfighter mówi: „Wprowadziliśmy SLOW-PCfighter w odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych użytkowników na poprawę wydajności PC, bez konieczności zakupu nowego komputera. W sytuacji, gdy większość ludzi odchodzi od zakupu nowego PC ze względu na obecny klimat gospodarczy, ważne jest, aby byli uzbrojeni w odpowiednie narzędzia, umożliwiające im jak najlepsze wykorzystanie obecnie posiadanego komputera. SLOW-PCfighter jest naszą wersją CPR dla PC, co oznacza, że dajemy komputerom nowe życie, płynnie eliminując niepotrzebne programy i błędy w celu zwiększenia wydajności i szybkości. ”

SLOW-PCfigher jest dostępny do natychmiastowego pobrania w specjalnie niskiej cenie US$ 19.95, a następnie $29.95. Aby go wypróbować i wykonać darmowe skanowanie SLOW-PCfighter, odwiedź stronę:
http://www.spamfighter.com/SLOW-PCfighter/

Dodaj komentarz