Ustrzyki noclegi

W poszukiwaniu najlepszych noclegów w Ustrzykach

Zastanawiasz się gdzie wybrać miejsce na urlop z rodziną? Idealnym pomysłem na nocleg może okazać się Gościniec Rabe. Znajdują się tutaj wygodne pokoje zaaranżowane w stylu rustykalnym. Całość jest tak zaprojektowana, by zapewnić gościom maksimum wygody. Oferowane są pokoje mniejsze, dwuosobowe, jak również dla większej liczby osób. Każdy z nich posiada łazienkę wyposażoną w komplet ręczników. Oczywiście goście mają dostęp do internetu bezprzewodowego. Wszyscy pensjonariusze mogą korzystać także z ogólnodostępnej lodówki, kuchni, ekspresu do kawy, sali z kominkiem i TV. Noclegi z wyżywieniem to także ciekawa oferta, wiele osób właśnie dodatkowo decyduje się na oferowane posiłki aby nie tracić czasu na gotowanie. Nasi goście mają możliwość wyboru noclegów w Ustrzykach w pensjonacie, w chacie z bali lub w kwaterach prywatnych. Chata jest również ciekawą opcją. Posiada salonik z aneksem kuchennym, węzeł sanitarny na parterze oraz sypialnię na pierwszym piętrze. Wszystko jest wygodnie i funkcjonalnie urządzone.

Czynny i bierny wypoczynek w Bieszczadach

Na terenie ośrodka Gościniec Rabe znajduje się basen, który jest przyjemną atrakcją i sprzyja letniemu wypoczynkowi. Niewątpliwie kąpiele wodne cieszą przede wszystkim dzieci, które kochają wodne zabawy. Dorośli również będą mieli udaną zabawę nad wodą.

Ustrzyki noclegi

Odprężeniu sprzyjają także masaże, które oferowane są w ośrodku. Są one wykonywane przez doświadczony personel. Oferta obejmuje masaż leczniczy, klasyczny kręgosłupa, twarzy, aromaterapeutyczny, aromaterapeutyczny ciepłymi olejkami roślinnymi, gorącymi kamieniami, gorącymi stemplami ziołowymi. Wachlarz masaży jest szeroki i dostosowany do różnych potrzeb oraz schorzeń. W ośrodku Gościniec Rabe można odnowić się na ciele i duchu. Bliski kontakt z przyrodą pozwala na odprężenie psychiczne, a wszelkie zabiegi relaksacyjne, uprawiane sporty poprawiają kondycję fizyczną i sprzyjają lepszemu samopoczuciu. Wybór noclegów w Ustrzykach jest dobra decyzją. Atrakcyjne położenie ośrodka sprzyja aktywnemu wypoczynkowi.

Ciekawe atrakcje w okolicy

Wypoczynek na łonie natury, spokój, harmonia  i relaks, to podstawa udanego urlopu. Ośrodek Gościniec Rabe położony jest w Bieszczadach, gdzie niezwykłe widoki zapierają dech w piersiach. Można tutaj spacerować bez końca i podziwiać piękno dzikiej natury. To miejsce kochają dorośli, jak również dzieci. Dla najmłodszych znajdzie się tutaj mnóstwo ciekawych atrakcji. Dostępny jest oczywiście plac zabaw oraz basen, który położony jest na terenie gościńca. Dzieci obcują tutaj na co dzień z przyrodą, jak również ze zwierzętami. Istnieje możliwość organizowania ciekawych wycieczek po okolicy. Warto odwiedzić Zalew Soliński, Zagrodę Żubrów w Mucznem oraz Leśny Zwierzyniec w Lisznej. Dużą atrakcję stanowi również przejazd wąskotorową  Bieszczadzką Kolejką Leśną. Warto więc wybrać noclegi w Ustrzykach, w miejscu gdzie można odpocząć i zakosztować wielu atrakcji.

Dodaj komentarz