miniaturowe stadiony piłkarskie

Zbuduj najpiękniejsze stadiony piłkarskie świata we własnym pokoju!

Na każdym miłośniku piłki nożnej obiekty, na których odbywają się tego typu rozgrywki, muszą robić niesamowite wrażenie. Współczesne areny piłkarskie to technologiczne i architektoniczne majstersztyki o zaawansowanej konstrukcji, do budowy których zatrudniano setki, a nawet tysiące osób. A co jeśli taki stadion swojej ulubionej drużyny możesz teraz zbudować samodzielnie we własnym domu? Poznaj świat „wielkiej piłki” z puzzlami 3D od Habarri i stwórz miniaturową wersję współczesnej areny piłkarskiej.

Od Turynu do Barcelony

Dla każdego fana piłki nożnej w wieku powyżej 7 lat puzzle przestrzenne Habarri https://www.facebook.com/Habarri.toys/posts/180864879956995?notif_id=1587054921963091%C2%ACif_t%3Dpage_post_reaction to doskonałe gadżety kolekcjonerskie i jednocześnie okazja do świetnej zabawy zarówno w pojedynkę, jak i w grupie znajomych czy członków rodziny. Camp Nou w Barcelonie czy stadion Juventusu Turyn to jedne z najbardziej rozpoznawalnych aren piłkarskich w Europie, które teraz w formie makiety możesz mieć we własnym pokoju. Do tego zacnego grona dołącza niemiecka Allianz Arena, siedziba Bayernu Monachium, czyli ligowego klubu naszego kapitana reprezentacji Polski, Roberta Lewandowskiego.

miniaturowy stadion Bayern Monachium

Allianz Arena czy Camp Nou w Barcelonie bez nożyczek i kleju

Puzzle 3D zostały wykonane ze specjalnej maty piankowej, a dzięki nowoczesnemu procesowi produkcji oraz precyzyjnemu, laserowemu cięciu każdy element został starannie dopasowany. Niektóre części całej układanki poddano odpowiedniemu nacięciu z uwagi na konieczność montażu tych elementów po linii zakrzywionej. Zabawa z puzzlami przestrzennymi nie wymaga użycia kleju ani nożyczek. Po złożeniu stadion FC Barcelony, Juventusu Turyn czy monachijska Allianz Arena prezentują się okazale i stabilnie, wiernie oddając piękno i realizm rzeczywistych konstrukcji.  

Najlepszy prezenta dla każdego prawdziwego kibica

Kolekcja modeli stadionów piłkarskich od Habarri w formie puzzli 3D to coraz popularniejsza i chętnie wybierana przez kibiców pamiątka na cześć ich ulubionej drużyny piłkarskiej, a także doskonały sposób rozrywki oraz rozwijania swoich umiejętności manualnych. Juventus Turyn, FC Barcelona, Bayern Monachium to kluby zasługujące na efektowne, choć miniaturowe pomniki w Twoim pokoju. To także doskonały pomysł na prezent dla dziecka od 7 do 107 lat.

Dodaj komentarz