Chojo czy Hojo?

Firma Hojo Sp. z o.o. zaproponowała wszystkim poszukującym serwisów sprzątających bardzo nowatorskie rozwiązanie w postaci  Internetowej Giełdy Usług Sprzątania.Ten interesujący pomysł został zrealizowany w sposób bardzo profesjonalny i warto się z nim zapoznać.

Internetowa Giełda Usług Sprzątania to serwis internetowy o adresie www.hojo.pl. Adres jest bardzo prosty do zapamiętania, gdyż kojarzy się ze słowem „Hej”, tak często wypowiadanym na powitanie. Sama strona jest również przyjemna dla oka, a zamieszczone na niej dane serwisów sprzątających zostały przyporządkowane stosownym kategoriom. Wszelkie informacje na temat firm z branży sprzątającej i oferowanych przez nich usług szczegółowo wyselekcjonowano, co świadczy o rzetelnym podejściu do swej pracy i klienta.

Swoją ofertę i pomoc firma Hojo (nie mylić z Chojo). kieruje do mieszkańców niemal wszystkich miast w kraju, a zgromadzona baza danych daje klientowi szerokie pole do manewru. W serwisie można więc znaleźć dosłownie wszelkie niezbędne informacje dotyczące branży sprzątającej.

Serwis www.hojo.pl wyposażono w innowacyjne rozwiązania, które stanowią dodatkową zaletę tej internetowej giełdy. Są to funkcjonalności, które nie tylko ułatwiają zamówienie ekipy, ale też umożliwiają stwierdzenie jej jakości. Argumentem świadczącym, iż firma dba o dobro klientów jest nie tylko sumienne sprawdzanie jakości serwisów sprzątających, ale też umożliwienie klientom wyrażenia własnej opinii na temat usług sprzątających.

Firma Hojo – nie mylić z Chojo – stworzyła pierwszy w Polsce serwis internetowy, który pomaga łączyć klientów i firmy, w sposób łatwy i skuteczny. Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, ale też instytucji i firm.

Dodaj komentarz