budynkowa instalacja telekomunikacyjna

Instalacje telekomunikacyjne – okno na nowy świat

Instalacje telekomunikacyjne i teletechniczne są elementami, bez których współczesna komunikacja nie byłaby możliwa. Już teraz stawia się im wysokie wymagania, a te będą rosły, bo wymusi to rozwój technologii z telekomunikacją związanych. Jako firma działająca w branży telekomunikacyjnej sprawiamy, że usługi związane z przesyłaniem danych na odległość, dzięki odpowiedniej infrastrukturze, stają się jeszcze łatwiejsze.

Zajmujemy się budową i instalacją zarówno dużych elementów infrastruktury telekomunikacyjnej, jak i instalacjami teletechnicznymi na potrzeby budynków mieszkalnych, przemysłowych i użyteczności publicznej. Oferujemy również usługi serwisowe, naprawcze i montażowe. Mamy duże doświadczenie w budowie stacji bazowych telefonii komórkowych.

Instalacje telekomunikacyjne
Instalacje telekomunikacyjne

Budowa instalacji infrastruktury telekomunikacyjnej

W przypadku budowy elementów infrastruktury telekomunikacyjnej, świadczymy specjalistyczne i kompleksowe usługi – szczególnie te związane z pracami na wysokościach. Zajmujemy się montażem masztów i innych konstrukcji wsporczych dla anten, instalacją anten na dużych wysokościach, a także budową masztów kratowych i strunobetonowych. Prace wykonujemy kompleksowo. W ich zakres mogą wchodzić: roboty ziemne, stawianie fundamentów, budowa konstrukcji naziemnej, a także sam montaż nadajników i odbiorników.

Budynkowa instalacja telekomunikacyjna

Instalacje teletechniczne są niezbędnymi elementami każdego budynku – mieszkalnego, przemysłowego czy użyteczności publicznej. Są istotne nie tylko dla mieszkańców, zapewniając im dostęp do publicznych usług elektronicznych. Muszą być również funkcjonalne dla zewnętrznych dostawców tych usług.

Zajmujemy się kompleksowym montażem instalacji telekomunikacyjnych w budynkach. Wszystkie wykonywane są zgodnie z normami instalacji teletechnicznych – z rozporządzeniami Ministerstwa Infrastruktury, a także najważniejszymi aktami prawnymi: m.in przepisami prawa budowlanego, prawa telekomunikacyjnego, ustaw o: drogach publicznych, planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym. Wykonujemy również pomiary instalacji telekomunikacyjnych – powykonawcze i obowiązkowe pomiary ochronne. Używamy certyfikowanego sprzętu pomiarowego, zgodnie z aktualnymi normami i przepisami.

Bezpieczeństwo, profesjonalizm i doświadczenie

Nasze wieloletnie i gruntowne doświadczenie jest potwierdzone wykonaniem ponad 200 instalacji teletechnicznych i budowlanych w całym kraju. Jesteśmy solidnym i wiarygodnym partnerem.

Nasi pracownicy posiadają niezbędne kwalifikacje związane z pracami instalatorskimi. Doskonale znają najnowsze technologie telekomunikacyjne, są świetnie wyszkoleni w obszarze prac na dużych wysokościach. Bardzo dużą wagę przywiązujemy do bezpieczeństwa, jakości używanego przez nas sprzętu. Jesteśmy pewni solidności i stabilności wszystkich wznoszonych przez nas konstrukcji i wykonywanych instalacji. Nasze dotychczasowe realizacje potwierdzają wysokie standardy naszych usług.

Działamy w ponad 100 miastach Polski. We współpracy z naszymi klientami stawiamy na optymalne dopasowanie oferty do aktualnych potrzeb i warunków.

Dodaj komentarz