Jak działa myjnia bezdotykowa?

Myjąc samochód samemu przy użyciu szczotki i wiaderka nigdy nie doczyścimy go tak jak to zrobi myjnia bezdotykowa. Jak działa myjnia bezdotykowa?

Wjeżdżając na myjnię bezdotykową nasz samochód na samym początku czeka wstępne mycie ciepłą wodą pod ciśnieniem z detergentem. Następnie szczotki z aktywna pianą usuwają wszelkiego rodzaju zabrudzenia. Piana z samochodu zostaje spłukana wodą sieciową pod ciśnieniem. By samochód wyglądał tak jakby co dopiero wyjechał z salonu, końcowym etapem mycia na myjni bezdotykowej jest woskowanie, na lakier położona zostaje warstwa wosku która chroni go przez  zarysowaniami i nadaje piękny wygląd i połysk.

Myjąc samochód na myjni bezdotykowej nie tylko zaoszczędzasz czas ale również dbasz o środowisko, oszczędzasz wodę i co bardzo ważne nie narażasz karoserii swojego samochodu na dodatkowe uszkodzenia mechaniczne, tak jak jest to w przypadku mycia samochodu w myjni automatycznej lub samemu.

Korzystając z myjni bezdotykowej, szybko, prosto i tanio przywrócisz blask samochodu. Pamiętaj o tym, że do prawidłowego umycia samochodu potrzebujesz odpowiednich środków i narzędzi, a myjąc samochód na myjni bezdotykowej nie musisz się o nic martwić.

Dodaj komentarz