laminowanie rzęs

Laminowanie rzęs w Warszawie. Wykonanie, efekty, cena

Wiele kobiet marzy o pięknych, długich i podkręconych rzęsach. Nie każda z nich decyduje się jednak na ich przedłużanie. Świetną alternatywą jest laminowanie rzęs – zabieg, który poprawia ich kondycję, nadaje rzęsom objętości oraz sprawia, że każda kobieta czuje się wyjątkowo i wygląda pięknie. Na czym polega ten zabieg, jakie efekty daje i ile kosztuje? Sprawdźmy

Laminacja rzęs Warszawa. Na czym polega zabieg?

Piękne rzęsy to marzenie każdej kobiety. Każda z nich stosuje ku temu różne metody, począwszy od testowania różnych tuszów, przez ich przedłużanie, aż po laminowanie rzęs warszawa, na co decyduje się coraz więcej Pań. Laminowanie rzęs to zabieg, który zyskał ogromną popularność w 2018 roku i z każdym kolejnym rokiem tego typu usługi cieszą się coraz większym uznaniem.

Laminowanie rzęs można wykonać w profesjonalnym salonie kosmetycznym. Zabieg możemy podzielić na 6 podstawowych kroków:

 • Oczyszczenie i odtłuszczenie rzęs;
 • Zabezpieczenie dolnych rzęs specjalnymi płatkami;
 • Nawinięcie górnych rzęs na silikonowy wałeczek;
 • Nałożenie preparatu odżywczego na rzęsy;
 • Farbowanie rzęs specjalnym barwnikiem;
 • Utrwalenie efektu keratyną.

Co jeszcze warto wiedzieć? Do zabiegu nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Wystarczy tylko umówić się na wizytę i wybrać się do salonu kosmetycznego bez makijażu. Zaoszczędzi to pracy kosmetyczce, która w takim wypadku musi zmyć makijaż. Po zabiegu laminacji przez 24h najlepiej nie moczyć rzęs, co zapewni nam długotrwały efekt.

Lifting rzęs w Warszawie – zalety i efekty zabiegu

Laminowanie rzęs to zabieg, który coraz częściej zastępuje przedłużanie rzęs ze względu na swoje zalety. Przedłużanie osłabia nasze naturalne rzęsy, natomiast lifting rzęs warszawa to zabieg, który polega na poprawieniu naturalnego wyglądu rzęs bez ich osłabiania.

Można więc stwierdzić, że laminacja rzęs warszawa ma właściwie same zalety. Najważniejsze z nich to:

 • delikatnie podkręcenie i uniesienie rzęs;
 • odżywienie rzęs;
 • poprawienie ich kondycji;
 • lepszy wygląd rzęs;
 • duża dostępność zabiegu w salonach;
 • atrakcyjna cena zabiegu.

Ze względu na swoje zalety, lifting i laminacja rzęs to zabieg, który w najbliższym czasie ma dużą szansę zastąpić dotychczasowe usługi pielęgnacyjne związane z rzęsami. Efekty laminowania są długotrwałe, gdyż rzęsy mogą w dobrej kondycji utrzymać się nawet do 8 tygodni. Decydując się na rzęsy warszawa, zaleca się, by zabieg powtarzać co 6-8 tygodni. Dzięki tej usłudze nasze naturalne rzęsy nie wypadają (jak często podczas regularnego ich przedłużania), ale zyskują kolejną dawkę preparatu odżywczego, keratyny i farby, która je wzmacnia. Nasze rzęsy stają się bardziej zagęszczone, silniejsze, a przede wszystkim zdrowsze.

Laminowanie rzęs – cena. Ile kosztuje zabieg?

Znamy już zalety i efekty, jakie generuje laminacja rzęs, lecz wielu z nas zapewne zastanawia się, jaki jest koszt takiego zabiegu. Cena laminowania rzęs to wydatek od 100 do 200 zł, w zależności od lokalizacji salonu, jego rozpoznawalności i prestiżu. Zanim zdecydujemy się na wybór miejsca wykonania zabiegu, warto poczytać opinie o konkretnym salonie, zasięgnąć porady znajomych oraz wziąć pod uwagę nasze dotychczasowe doświadczenia. Dzięki temu będziemy w stanie wybrać najlepszy salon kosmetyczny warszawa, który wykona zabieg, z jakiego będziemy zachwyceni, a nasze rzęsy będą długo utrzymywały się w dobrej kondycji.

Dodaj komentarz