Oryginalna sesja ślubna w okolicach Rzeszowa

Każda młoda para marzy o oryginalnych zdjęciach ślubnych, które jako pamiątka z tych niezapomnianych chwil, będą przywoływać najwspanialsze wspomnienia. Nie wszyscy jednak chcą wybrać się na ślubny plener do miejsca, które jest oblegane przez wszystkich nowożeńców i rezygnuje z wykonywania zdjęć w parkach, czy zamkach.

Niezwykłe zdjęcia ślubne w Rzeszowie można wykonać chociażby na torach kolejowych, które są w ostatnich latach bardzo modnym motywem. Ciemna kolorystyka i ciężkie metalowe elementy doskonale kontrastują z lekką, białą suknią pani młodej. Nie trzeba szukać daleko, bo już przy dworcu pkp mamy stare, wyłączone z użytku torowisko, które może posłużyć za niecodzienne tło do ślubnych zdjęć.

Jeśli ślub odbywa się w letnich miesiącach to ciekawą propozycją mogą okazać się łany zbóż, ścierniska, czy pola porośnięte kukurydzą. To właśnie barwne kolory przyrody stanowią najpiękniejszą, romantyczną aranżację do zdjęć ślubnych w plenerze, dlatego tak wiele par decyduje się na zdjęcia przy stosach siana, na ukwieconej łące, wśród czerwonych maków, czy po prostu w przydomowym ogródku. Wystarczy wyjechać kilka kilometrów od Rzeszowa w dowolnym kierunku, aby zupełnie za darmo wejść na pole i pozwolić zadziałać fantazji fotografa.

Dla par, które wolą zdjęcia czarno-białe, albo w mrocznej kolorystyce można polecić opuszczone kamienice, stare fabryki, nieużywane hale, czy po prostu betonowe, długie schody. Dzięki właściwej grze światła może powstać naprawdę imponująca fotografia ślubna. Rzeszów jest miastem, w którym nie brakuje takiej scenerii.

Właściwy wybór miejsca na plener ślubny w rzeczywistości zależy od gustu i upodobań młodej pary, gdyż tylko gdy młodzi będą czuć się swobodnie mogą powstać naprawdę piękne fotografie.

Dodaj komentarz