Rentoria.pl – serwis z wizją

Rentoria.pl to innowacyjny sposób poszukiwania i publikacji ofert najmu i wynajmu produktów i usług ze wszystkich branż w Polsce. Proste a zarazem kompleksowe rozwiązania dedykowane zarówno użytkownikom prywatnym jak i instytucjonalnym dają przewagę konkurencyjną nad innymi serwisami ogłoszeniowymi.

Serwis Rentoria.pl udostępnia wszystkie ogłoszenia najmu i wynajmu w jednym miejscu. Dzięki możliwości sortowania ofert użytkownicy mają możliwość znalezienia interesującej ich oferty nie tylko przeszukując daną branżę, ale również definiując słowa kluczowe, lokalizację produktów czy usług, a także konkretnego dostawcę. Do dyspozycji prywatnych użytkowników są takie narzędzia jak: wyszukiwarka, drzewo kategorii, wizytówki wypożyczalni.

W przypadku gdy Klient nie znajduje interesującej oferty lub nie dysponuje czasem na jej poszukiwania, istnieje możliwość pozostawienia w serwisie zapytania najmu bez konieczności rejestracji. Wymaga ono jedynie specyfikacji oczekiwań klienta oraz podania danych kontaktowych. Przy tak małym nakładzie czasu i wysiłku możliwe jest otrzymanie odpowiedzi od ogłoszeniodawców i wybrania najlepszej opcji.

Rentoria.pl jest także dostosowana do potrzeb przedsiębiorców, zarówno małych i średnich firm jak i korporacji. Dzięki temu klienci dostają pełen wachlarz ofert z całego rynku. Dostawcy przedmiotów lub usług mogą publikować swoje oferty za pomocą formularza „Dodaj ofertę” definiując w szczegółowy sposób wszystkie parametry i cechy przedmiotu najmu. Mają również do dyspozycji narzędzie jakim są „wizytówki”. Tworząc taką wizytówkę firmy widoczni są wśród innych firm swojej branży. Jest to jeden z łatwiejszych sposobów promocji a zarazem ekspansji geograficznej, gdyż często usługi wynajmu świadczone są w pewnym obszarze geograficznym. Rentoria.pl daje możliwość prezentacji oferty nie tylko w danej lokalizacji ale w całej branży w Polsce.

Dodatkowym atutem serwisu Rentoria.pl jest dostęp do bazy potencjalnych klientów wraz z ich danymi kontaktowymi. Użytkownicy mogą pozostawiać w serwisie tzw. „zapytania najmu” wraz ze specyfikacją swoich potrzeb i kontaktem. Stwarza to możliwość bezpośredniego kontaktu między ogłoszeniodawcą a klientem. Przedsiębiorstwa mogą wysyłać swoje propozycje ofert a nie tylko czekać, aż potencjalni klienci sami się do nich zwrócą w odpowiedzi na wystawioną ofertę.

Podsumowując, Rentoria.pl kreuje partnerską atmosferę pomiędzy stronami transakcji przyczyniając się do zaspokajania ich potrzeb. Wyselekcjonowana i darmowa baza ofert, wyszukiwarka i wizytówki pozwalają użytkownikom na szybkie znajdowanie ogłoszeń. Natomiast użytkownicy instytucjonalni mogą cieszyć się z nieograniczonej bazy klientów i wielu narzędzi dostępnych zupełnie za darmo.

Dodaj komentarz