patryka vega afera podkarpacka

Patryk Vega, a afera podkarpacka – już niedługo w kinach!

Afera podkarpacka – o co chodzi?

Afera podkarpacka, w której to bracia Rysicz mieli nagrywać znane osoby, polityków oraz wielu wpływowych biznesmenów, którzy odwiedzali ich agencje towarzyskie – to właśnie tutaj zaczyna się cała historia. Same nagrania jednak nie są tutaj najważniejsze, gdyż za ich pomocą sterowano sytuacją polityczną w Polsce.

A to właśnie policja wykosiła całą konkurencję oraz zapewniła symboliczne wyroki dla gangsterów, którzy odpowiedzialni są za handel ludźmi oraz czerpanie korzyści majątkowych za pomocą nierządów ponad 500 kobiet. Parasol ochronny nad agencjami braci Rysicz miał tworzyć nie tylko obecny funkcjonariusz CBŚP, ale również dwóch byłych wraz z byłym agentem CBA.

Afera podkarpacka – nazwiska

Dawid Kostecki, a afera podkarpacka

Często z aferą podkarpacką kojarzone jest nazwisko Dawida Kosteckiego, który popełnił samobójstwo w więziennej celi. Warto jednak dodać, że to właśnie Dawid Kostecki ujawnił kluczowe wątki afery podkarpackiej.

afera podkarpacka dawid kostecki
Foto: Kamil Krzaczyński

Nic nie zostało jeszcze potwierdzone, ale w internecie znaleźć można wiele artykułów, w których pisze się, że śmierć Dawida Kosteckiego nie jest samobójstwem, a właśnie zabójstwem upozorowanym pod samobójstwo.

Afera podkarpacka – Patryk Vega

We wrześniu 2020 roku do kin ma trafić kolejny film Patryka Vegi, w którym reżyser przedstawi aferę podkarpacką. Reżyser zapewnia, że uczestnicy afery mają współtworzyć to wspaniałe dzieło – opowiada w wywiadzie. Dodatkowo wspomniał, że będzie to gruby film – i nie mowa o aktorach, którzy w nim wystąpią, a o materiale jaki trafi do kin. Zapowiada się gorący wrzesień.

Afera podkarpacka nagrania

Taśmy jakie udało się zdobyć reżyserowi mają trafić do sieci – zapewnia, że zmieni to całkiem pogląd na sprawę. Opowiada o fantastycznej historii, której w Polsce jeszcze nie było.

Zdradza, że domy towarzystwa stworzone przez dwóch Ukraińców nie zostały zamknięte specjalnie popoprzez wiele układów. To właśnie CBŚ miało zatrzymać konkurencję sutenerów podkarpackich by Panowie ze wschodniej granicy mogli rozwijać swoje biznesy, w których często gościli biznesmeni, politycy, celebryci oraz księża.

Mieli być nagrywani w pokojach w obecności Pań do towarzystwa. To właśnie za pomocą nagrań obce służby miały sterować sytuacją polityczną w całym kraju. Vega zapowiada, że niektóre z nagrań trafią do sieci już w marcu 2020 roku. Biorąc pod uwagę jego wcześniejsze produkcje może być na prawdę ciekawy film. Film Polityka, Kobiety Mafii, Botoks, Pitbull, Służby specjalne to tylko niektóre z jego realizacji.

Afera podkarpacka – oficjalny zwiastun 2020

Vega zapowiedział, że w marcu trafią pierwsze seks taśmy, na których mają znaleźć się politycy, celebryci, księża oraz znani biznesmeni. Prawdopodobnie wtedy zostanie opublikowany oficjalny zwiastun filmu przedstawiającego historię afery podkarpackiej.

Jeśli zwiastun afery podkarpackiej pojawi się w serwisie Youtube lub w innym miejscu sieci znajdziecie go Państwo natychmiast również w naszym serwisie – dlatego zachęcamy go śledzić na bieżąco!

Dodaj komentarz