Piękna twarz bez skalpela

Zastanawiasz się pewnie jak to możliwe, że można mieć twarz bez wad, bez tak zwanej drugiej brody czy chomika? Jest na to bardzo prosty sposób wystarczy iść na zabieg termoliftingu. O skórę twarzy należy dbać o najwcześniejszych lat nawilżając ją, ponieważ to spadek wody w tkance powoduje zwiotczenie i powstawanie bruzd. Również po jakimś czasie w organizmie człowieka dochodzi do spadku zawartości kolagenu, który odgrywa bardzo dużą rolę w procesie tworzenia idealnego wyglądu.

Aby zatrzymać efekt piękna i młodości na długo trzeba pamiętać także o zrównoważonej diecie bogatej w minerały, błonnik oraz o ćwiczeniach. Można także chodzić do kosmetyczki za zabiegi pielęgnacyjne takie jak nakładanie maseczek błotnych czy masaże, jednak ich zastosowanie nie ustrzeże nas przed procesem starzenia się.

Dlatego kobiety, które chcą się pozbyć obwisłości na twarzy i odmłodzić się mogą zdecydować się właśnie za zabieg termoliftingu. Wszytko odbywa się w krótkim czasie, możesz nawet w ciągu przerwy wyjść do salonu czy studia kosmetycznego jakim jest http://www.beautytower.pl/ i zrobić zabieg. Oczywiście przed jego przeprowadzeniem należy sprawdzić czy nie ma przeciwwskazań. Do nich zalicza się ciąża, miesiączka, ranki na skórze twarzy, niedługi czas po zastosowaniu botoxu.

Jeśli z wymienionych czynników nie występuje można przejść do zabiegu. Polega on na schodzeniu skóry twarzy odpowiednim składnikiem, następnie na podgrzaniu kolagenu zawartego w skórze za pomocą fal radiowych. Po zakończeniu następuje ponowne schłodzenie skóry. Wszystkie kroki są odbywane według zasadny ciepło-zimno-ciepło. Wówczas skóra będzie dobrze przegotowana, a cały zabieg przebiegnie pomyślnie.

Efekty są widoczne zaraz po zakończeniu zabiegu są widoczne. Policzki stają się bardziej napięte, a nie obwisłe i oczywiście co ważne poprawia się owal twarzy. Jest to zabieg także stosowany w przypadku dużych i widocznych bruzd nosowych i wargowych częściej występujących u osób palących ( tak zwane zmarszczki palacza). Zabieg Termoliftingu także naciąga skórę pod oczami likwidując tak zwane wory. Cały zabieg można także stosować w obwisłości skóry w kolanach, ramion oraz brzucha. To wszystko zależy od pacjenta, która chce partię ciała wyszczuplić i wymodelować.

Dodaj komentarz