public relations studia podyplomowe

PR-owiec – fachowiec od tego, jak nas widzą. Jak nim zostać?

Public relations, czyli sprawna komunikacja z otoczeniem, jest istotnym filarem funkcjonowania praktycznie każdej marki, firmy, organizacji czy osoby publicznej. Podstawą pozytywnego PR-u nie jest przypadek. Są to doskonale zaplanowane działania wizerunkowe, poprzedzone odpowiednią wiedzą, analizą, doświadczeniem i kwalifikacjami. A efekty tych starań, w dobrym wykonaniu, potrafią zdziałać cuda!

Skuteczny pijar to przemyślana strategia, która stworzona została z uwzględnieniem analiz psychologicznych, marketingowych i raportów wizerunkowych. A to wszystko z wykorzystaniem szeregu narzędzi PR, które każdy dobry pijarowiec musi po prostu znać. Najszybszy sposób na zyskanie aktualnej, kompletnej i niezbędnej do tego fachu wiedzy to public relations studia podyplomowe.

public relations studia podyplomowe

Współczesny pijar jest bowiem długoterminowym planem działania uwzględniającym nie tylko sprawną komunikację z otoczeniem i kształtowanie pozytywnego wyobrażenia o marce, ale także skuteczne działania w sytuacji kryzysu wizerunkowego i konieczności szybkiego odbudowania zaufania społecznego.

Co oferują public relations studia podyplomowe?

Podyplomowe studia public relations to najlepszy sposób na przygotowanie się do zawodu PR-owca zarówno pod względem teoretycznym, jak i praktycznym. Wszystko za sprawą rozbudowanego programu zajęć, który obejmuje m. in.:

  • poznanie aktualnych narzędzi i metod PR (brief, analizy, monitoring mediów, komunikacja, planowanie)
  • case study PR znanych marek
  • warsztaty z autoprezentacji, wystąpień publicznych, redakcji tekstów itp.

Praktyka w połączeniu z szerokim panelem merytorycznym studiów daje osobom na stanowiskach związanych z PR niezastąpione narzędzia do budowania pozytywnych relacji z otoczeniem i w pełni świadome kształtowanie wizerunku marki czy osoby. Dostarcza również skutecznego oręża do zwalczania problemów wizerunkowych, wynikłych z nagłych wydarzeń losowych, które w jakiś sposób mogą być szkodliwe.

Dodaj komentarz