Wybór odpowiedniej ławy do salonu

Salon jest miejscem reprezentatywnym w każdym domu, stanowi jego centrum. Przyjmowani są w nim goście, tutaj obchodzone są ważne, rodzinne uroczystości, podejmowane są istotne decyzje. Salon powinien być elegancki, gustownie urządzony a zarazem wygodny. Tak więc zaaranżowanie go jest bardzo ważne, powinno być dobrze przemyślane. Dużą rolę odgrywa tutaj umeblowanie, odpowiednio dobrana kolorystyka oraz ciekawe dodatki. Jednym z najważniejszych mebli w salonie jest ława. Przede wszystkim powinna być skomponowana z pozostałymi meblami, ważny jest styl w jakim została zaprojektowana. Powinna zapewnić wygodę użytkowania, chodzi tu min. o odpowiednią wysokość dostosowaną do foteli czy też kompletu wypoczynkowego. Niektóre osoby decydują się na bogato zdobione rzeźbieniami ławy, inni stawiają przede wszystkim na proste formy drewniane, ewentualnie zdobione szklanymi wstawkami.

Klasyka zawsze na czasie

Stylowe ławy do salonu Bella pięknie się prezentują, są wyjątkowo eleganckie. Oferowane są w klasycznej bieli, przyozdobione bogatymi, rzeźbionymi wzorami. Model w tym stylu w połączeniu z pozostałymi meblami, tworzy niepowtarzalną aranżację. Proponowane ławy mają różne wielkości w zależności od potrzeb. Wzory te w barwie białej  łatwo skomponować z wieloma innymi zestawieniami kolorystycznymi, jest to bardzo praktyczny kolor. Ekskluzywne ławy do salonu to właśnie dostępne modele Bella, są one wyjątkowo wysmakowane i piękne. Ciekawymi wzorami są ławy posiadające szuflady. Są to modele z serii Księżniczka. Mają one już bardziej prostą formę, a wyposażenie w dwie pojemne szuflady, sprawia, że są jeszcze bardziej użyteczne. Będą one pasowały do klasycznych aranżacji, jak również bardziej nowoczesnych salonów.

Różne oblicza ław do salonu

Wiele osób wybiera drewniane ławy do salonu, jest to surowiec szczególnie ceniony, min. za swój wygląd jak również wytrzymałość. Drewno jest cały czas w modzie, jest ponadczasowe.

ekskluzywne ławy do salonu

Firma Bemondi oferuje również solidne i eleganckie ławy biurowe. Jednym z godnych polecenia modeli są stoliki i ławy Uniwersal. Zachwycają one prostotą i wyrafinowaną formą. Niewątpliwie będą odpowiednie do gustownych salonów, jak również gabinetów. Bardzo ładnie wyglądają modele w kolorze brązowego orzecha. Prosta a zarazem użyteczna jest również ława biurowa Evolutio. Świetnie odnajdzie się w minimalistycznych wnętrzach, gdzie liczy się przede wszystkim klasyczna forma.

Ciekawą propozycją są również nowoczesne szklane ławy do salonu. Charakteryzują się przede wszystkim atrakcyjnym wyglądem, idealnie pasują do oryginalnych wnętrz. Szkło jest niewątpliwie ozdobą każdego mebla. Tak więc wiele modeli ław posiada wstawki ze szkła lub też całe blaty z tego surowca. Bardzo użyteczne i praktyczne okazują się rozkładane ławy do salonu. Dzięki tej funkcji uzyskuje się większą powierzchnię użytkową przydatną, gdy np. mamy sporą liczbę gości. Gdy nie ma takiej konieczności ława znajdująca się w salonie jest złożona i posiada standardowe, nieduże rozmiary.

Dodaj komentarz