kurs marketingu

Profesjonalne szkolenia z marketingu

Marketing jest jedną z najbardziej interdyscyplinarnych dziedzin biznesu, która wpływa  zarówno na sukcesy przedsiębiorstw, jak rozwój kompetencji personalnych, co przekłada się później na naszą konkurencyjność na rynku pracy. Szkolenia marketingowe stanowią tym samym doskonałą podstawę do budowania silnej pozycji zawodowej i biznesowej. Jakie kursy warto wybierać i czym się kierować przy podejmowaniu decyzji?

Szeroki zakres dyscyplin, jakie obejmuje współczesny marketing, wymaga profesjonalnego przygotowania edukacyjnego, które obok wiedzy teoretycznej, oferuje możliwość wykorzystania jej w praktyce. Szybko zmieniające się trendy w światowej gospodarce są bowiem impulsem do  metamorfozy obejmującej nie tylko filozofię marketingu, ale również powstawanie nowych narzędzi marketingowych – bardziej skutecznych i zoptymalizowanych do współczesnych czasów.

Dobrze jest zatem, aby wybrany przez nas kurs obejmował zarówno szkolenia z zarządzania biznesem i sprzedażą, jak i marketing internetowy, gdzie poznamy m.in. takie instrumenty jak:

  • kampanie reklamowe Google Ads
  • social media wykorzystywane do budowy pozytywnego wizerunku marki

Potwierdzenie kompetencji – renomowane certyfikaty CIM

Planując karierę w międzynarodowych firmach czy korporacjach, przy wyborze kursu marketingowego, postawić trzeba również na certyfikaty, które są potwierdzeniem naszych kwalifikacji. Do najbardziej cenionych dyplomów marketingowych należy ten przyznawany przez CIM (The Chartered Institute of Marketing) – największą na świecie organizację zrzeszającą marketerów.

szkolenia marketing internetowy

Co istotne, nie musimy szkolić się na zagranicznych uczelniach, ponieważ dysponujemy jednym z najlepszych, oficjalnych Akredytowanych Centrów Szkoleniowo Egzaminacyjnych CIM – którym jest questus.

Rekrutacja i nauka – inwestycja w Twój sukces!

Dokładne informacje dotyczące rekrutacji na poszczególne programy rozwojowe oferowane przez questus, dostępne są na stronie centrum. Istnieje możliwość uczestnictwa w dwóch różnych, rocznych programach edukacyjnych:

  • Digital Diploma in Professional Marketing (DDM) – jest to szkolenie z marketingu cyfrowego poszerzające wiedzę z zastosowania nowoczesnych technologii marketingowych, w tym oprogramowania komputerowego oraz narzędzi internetowych.
  • Diploma in Professional Marketing – to szkolenie pozwalające na dogłębne zapoznanie się z profesjonalną wiedzą dotyczącą aktualnych praktyk biznesowych, tworzenia strategii marketingowych i budowania silnej pozycji marki na rynku krajowym i międzynarodowym.

Oba programy szkoleniowe przygotowują do egzaminu CIM, co pozwala na uzyskanie prestiżowego dyplomu, honorowanego na całym świecie. Na uwagę zasługuje fakt, że questus cieszy się jedną z najwyższych zdawalności tego egzaminu na świecie.

Dodaj komentarz