Wesele w hotelu

Ślub to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego człowieka. Każda młoda para chce by ten właśnie dzień był dla nich najpiękniejszy i wszystko odbyło się w idealnym porządku.

Wszystko co składa się na idealne wesele to przede wszystkim szczęśliwa para młoda, dobre jedzenie, utalentowany zespół, oraz otoczenie czyli miejsce. Ten ostatni element udanego wesela w większości wybieramy już na samym początku, a niekiedy nawet jego dostępność decyduje o dacie ślubu. Odpowiednim miejscem na organizację przyjęcia weselnego czy innej uroczystości rodzinnej jest hotel. W Polsce hoteli i obiektów przeznaczonych na organizację takich wydarzeń jak przyjęcia okolicznościowe jest całe mnóstwo. Jednym z tego typu obiektów jest hotel Dolcan w Częstochowie. Mimo że, cały kompleks nie znajduje się w dalekiej odległości od centrum to jest położony w niezwykle spokojnej okolicy, idealnej na organizację przyjęcia weselnego. Prócz przepięknej i spokojnej okolicy hotel przyciąga młode pary szeroką i bogatą ofertą. Mianowicie w hotelu znajduje się sala weselna na 150 osób, duży taras, monitorowany parking, do dyspozycji młodej pary oddawany jest apartament. Także 3 hektarowa powierzchnia wokół hotelu daje wiele możliwości, a mianowicie organizacji przyjęcia w plenerze.

Wesele w hotelu dla młodej pary i jej gości będzie z pewnością wyjątkowym, a na pewno eleganckim i ekskluzywnym wydarzeniem.

Dodaj komentarz