Macierz Dell

Macierz Dell – doskonałe uzupełnienie serwerów

Obecne możliwości technologiczne pozwalają na usprawnienie wykonywanych czynności w firmie. Wydajność pracowników zwiększa się przy wykorzystaniu nowoczesnych sprzętów.

Obecne możliwości technologiczne pozwalają na usprawnienie wykonywanych czynności w firmie. Wydajność pracowników zwiększa się przy wykorzystaniu nowoczesnych sprzętów. Macierz Dell – w połączeniu z serwerem Dell R330 – dedykowany jest przedsiębiorstwom, którym zależy na osiąganiu wyższych zysków. Zastosowane w nim innowacyjne rozwiązania pozwalają na znaczne skrócenie czasu, który wymagany jest do wykonania poszczególnych zadań.

Czym charakteryzuje się macierz Dell

Serwer o ogromnych możliwościach

Serwer Dell T330 posiada budowę tower, która przypomina nieco tradycyjny komputer PC. Doskonale sprawdzi się w przypadku małych i średnich firm. Urządzenie wyposażone jest w nowoczesny procesor Intel oraz pamięć DDR4. Właściwości te oznaczają, iż serwer działać może wydajnie przez długi czas. Posiada dodatkowe zabezpieczenia, dlatego też w momencie awarii głównego zasilania, włączane jest zapasowe. Możliwość zainstalowania aż do 8 dysków twardych – SAS oraz SSD – gwarantuje doskonałą i nieprzerwaną pracę. Atutem jest również zdolność obsługi urządzenia z każdego miejsca, Dell T330 sprawdzi się doskonale w przypadku zewnętrznych oddziałów firm. Wszystko to za sprawą modułu zdalnego zarządzania iDRAC8.

Model proponowany przez markę Dell wyposażony jest w nowoczesny procesor Intel Xeon E3-1200 v6, pamięć DDR4 skalowaną do 64 GB, kontrolery PERC serii 9 oraz dyski SAS 12 GB/s z szybkim interfejsem. Firma, decydując się na serwer Dell otrzymuje gwarancję wydajności oraz elastyczności, natomiast wsparcie techniczne umożliwia otrzymanie pomocy w każdym momencie. Jeżeli zależy nam na bezawaryjnej i ciągłej pracy, warto zainwestować w dobrej jakości serwer. Marka Dell jest doskonałym wyborem nie tylko dla prywatnych przedsiębiorstw, ale również instytucji publicznych – przedszkoli, szkół, prokuratur czy sądów.

Czym charakteryzuje się macierz Dell?

Macierz Dell jest doskonałym uzupełnieniem serwerów. Ze względu na możliwość zgromadzenia w jednym miejscu kilkudziesięciu dysków twardych, bądź dysków SSD, znacznie zwiększa bezpieczeństwo danych. Urządzenie umożliwia zwiększenie prędkości odczytu, dostępu oraz zapisu informacji. Dzięki zmaksymalizowaniu parametrów możliwa jest praca na ogromnej ilości danych. Połączenie macierza Dell z serwerem tego samego producenta to znaczne zwiększenie możliwości firmy. Bez względu na ilość obsługiwanych urządzeń, możliwe jest efektywniejsze wykonywanie wszelkich czynności.

Jeżeli nie jesteśmy pewni, jaki serwer bądź macierz wybrać dla swojego biznesu, skorzystać możemy z konfiguratora dostępnego na stronie sklepu oferującego tego typu urządzenia.

Dodaj komentarz