aparaty sluchowe signia styletto

Nowoczesne aparaty słuchowe –stylowe i funkcjonalne cuda techniki!

Problem ubytku słuchu spotyka znaczną część naszego społeczeństwa i w związku z tym, że jego przyczyny bywają naprawdę przeróżne, nie wszystkie jesteśmy w stanie wyeliminować. Niemniej jednak, będąc świadomym postępu technologicznego, nie możemy pozwolić na to by ktokolwiekrezygnował z czerpania radości ze słyszenia wszelkich odgłosów otaczającego nas świata!

Ogromne możliwości minimalistycznych stylowych aparatów słuchowych!

Duże, nieporęczne, mało estetyczne i trudne w obsłudze aparaty już dawno ustąpiły miejsca innowacyjnym i wielofunkcyjnym urządzeniom. Problemy z ich właściwym dostrojeniem do warunków otoczenia i indywidualnych predyspozycji użytkownika powodowały, że niedosłyszące osoby często całkowicie rezygnowały z ich noszenia. Bez aparatu musieli wysilać się żeby cokolwiek usłyszeć, a gdy go w końcu założyli, to przyzwyczajeni do głośnego mówienia bliscy, nieświadomie przyczyniali się do jeszcze większego dyskomfortu, gdyż wtedy każdy odgłos stawał się skrzeczącym, przyprawiającym o ból głowy krzykiem. Nic więc dziwnego, że wiele osób wciąż jeszcze żyje w przekonaniu, że tracąc zdolność perfekcyjnego słyszenia, lepiej wycofać się z prowadzonego dotąd aktywnego trybu życia. Poznaj nowoczesne, stylowe aparaty słuchowe, które obalają powyższe mity!

Signia Styletto

Odkryj na nowo niezwykły świat dźwięków!

Doskonała jakość, optymalna głośność i realistyczne odzwierciedlenie głosów rozmówców, przy jednoczesnym wyraźnym słyszeniu dźwięków otoczenia – to wszystko jest możliwe! Niezależnie od stopnia ubytku słuchu, dzięki właściwemu dopasowaniu rodzaju aparatu słuchowego i indywidualnym dostosowaniu jego parametrów, każdy z nas może czerpać radość z życia!

Aparaty Styletto – eleganckie i zaawansowane technologiczne urządzenia

Współczesne, stylowe aparaty słuchowe, choć w swej budowie są podobne i wydają się być nieskomplikowane, to jednak swą złożonością przypominają nowoczesne mini komputery, które są nieustannie udoskonalane.

Marka Signia dba o najwyższy komfort słyszenia, dlatego w ich aparatach znajdziesz między innymi funkcję przetwarzania własnego głosu (Own Voice Processing), dzięki której słyszysz jego naturalną, niezniekształconą niczym barwę. Niebywałym atutem aparatów takich jak Styletto, jest również ich unikatowy design. Zgrabny kształt, wytrzymała i jednocześnie subtelna obudowa w trzech eleganckich kombinacjach kolorystycznych sprawia, iż przypominają one bardziej luksusową biżuterię niż jakąkolwiek aparaturę medyczną.

Stylowa niezależność na miarę XXI wieku!

Innowacyjne technologie niemal każdego dnia dostarczają nowych narzędzi, które znacząco podnoszą komfort naszego życia. Niekonwencjonalne rozwiązania dotyczą także unowocześnienia stylowych aparatów słuchowych, dostrajanychza pośrednictwem aplikacji, bądź kompaktowych pilotów, które można przyczepić do kluczy i zabrać ze sobą wszędzie! Tym bardziej, że dzięki wykorzystaniu baterii litowo-jonowej, a także dodatkowej przenośnej ładowarce, możemy korzystać z aparatu przez wiele długich godzin, nie martwiąc się o konieczność jego naładowania. Niezależność i wygoda w codziennym odbieraniu świata dźwięków.

Dodaj komentarz