Ranking biur podróży w Polsce – najwyższa nota Interhome

W rankingu wiarygodności biur podróży Interhome zyskał najwyższą notę, która oznacza solidne podstawy ekonomiczne. To bardzo ważna informacja dla polskich turystów, którzy po fali zeszłorocznych upadków biur podróży podchodzą do organizowania tegorocznych wakacji bardzo ostrożnie. Interhome oferujący domy i apartamenty wakacyjne zachęca do wzięcia sprawy w swoje ręce i zorganizowania sobie wakacji, które będą oryginalne, niezapomniane i co najważniejsze – pewne.

Nastroje klientów przed wakacjami

Po fali zeszłorocznych upadków biur podróży zaufanie klientów do branży turystycznej zostało bardzo mocno nadszarpnięte. Echa tego nastroju odzywają się i w tym roku. Turyści stali się dużo ostrożniejsi i wiedzą, jakie pytania stawiać, gdzie szukać informacji, aby zweryfikować wiarygodność biura oferującego wyjazdy na wakacje. Pomocne są przy tym właśnie ratingi, w których ekonomiści wyspecjalizowani w tematyce turystycznej prezentują ocenę i kondycję biur podróży.

Indywidualne wakacje = bezpieczniejsze wakacje

Turystyka indywidualna staje się coraz bardziej popularna. Postrzegana jest, zresztą słusznie, jako bezpieczniejsza forma wypoczynku. Wynajmując dom lub apartament wakacyjny i organizując sobie samodzielnie dojazd na miejsce – czy to samochodem czy coraz częściej korzystając z ciekawych ofert połączeń lotniczych, zyskuje się pewność, że długo wyczekiwany urlop rzeczywiście się odbędzie. Wakacje w takim domu lub apartamencie to również dużo większa swoboda – nie jest się uzależnionym od grupy, nastrojów i upodobań nieznanych nam osób. Nie trzeba trzymać się ściśle ustalonych godzin posiłków i wycieczek. Wynajmując na przykład dom z basenem ma się pewność, że nie trzeba wstawać bladym świtem i rezerwować miejsca przy basenie. Indywidualnie zorganizowane wakacje to też najlepszy sposób na poznanie kultury odwiedzanego miejsca i mentalności jego mieszkańców. Wszystkie oferty Interhome dostępne są online i gotowe do rezerwacji na www.interhome.pl

Dodaj komentarz